Доповнення Ashes of Ariandel до Dark Souls III вийде 25 жовтня

ASHES_OF_ARIANDEL

Провідний розробник та видавець відеоігор Bandai Namco Entertainment America анонсував Ashes of Ariandel, перше з двох запланованих завантажуваних доповнень до Dark Souls III. За сюжетом DLC гравцям доведеться дістатися Аріанделя, подолати тамтешнє зло та довідатися, чому місцеві землі стали нечистими. Окрім нової місцевості, Ashes of Ariandel додасть у гру нову зброю, набори броні та магічні можливості, а також оновить багатокористувацький режим.

«Ashes of Ariandel продовжує традицію FromSoftware із забезпечення своїх ігор найкращими в своєму жанрі завантажуваними доповненнями», — розповідає Ерік Гартнесс (Eric Hartness), віце-президент маркетингового відділу Bandai Namco Entertainment America. «Години нових випробувань, нові боси, нові загадкові локації, предмети та способи змагання з іншими гравцями — це найкращий час для повторного занурення в одну з найкращих ігор 2016 року».

Завантажити Dark Souls III: Ashes of Ariandel власники PlayStation 4, Xbox One та ПК зможуть 25 жовтня 2016 року, віддавши за це $9,99. Сезонна перепустка, що надасть гравцеві доступ до Ashes of Ariandel та другого доповнення, яке зʼявиться на початку 2017 року, коштує $14,99.

Читайте також

Розробники Ni No Kuni II у відео розповіли про труднощі розробки, щоправда японською

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom

Розклад стрімів на тиждень (22-26 січня)

Dark Souls: Remastered слід чекати навесні

Dark Souls

Спільноті показали набір персонажів для відкритого бета-тесту Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Перші хвилини Sword Art Online: Fatal Bullet уже в мережі

Sword Art Online Fatal Bullet

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

З Tekken 7 прибрали кенгуру-боксера після скандального відео

Вийшов релізний трейлер The Ringed City, другого доповнення до Dark Souls III

Популярне