Доповнення «Лють стихій» для Neverwinter уже вийшло

New_Armor_10

Після одного перенесення, доповнення «Лють стихій» для екшн-ММО Neverwinter, таки добралося до персональних комп’ютерів. Якщо ви раптом забули, у цьому безкоштовному оновленні гравцям належить встати на захист Протекторату і перешкодити культу Стихій втілити в життя свої зловісні плани.

Тепер максимальний рівень розвитку персонажів збільшився до семидесятого. Шукачі пригод зможуть не тільки підвищити ранг своїх навичок, але й отримають у своє розпорядження нові унікальні здібності. Крім цього, у гравців з’явилася можливість випробувати себе у ролі Паладіна, який стане восьмим ігровим класом.

У цьому шостому доповненні до Neverwinter шукачам пригод належить відвідати чотири локації, які заповнені новими ворогами — слугами Культу Люті Стихій. Також вас чекає приємна зустріч з відомими персонажами всесвіту Dungeons & Dragons  — здорованем на ім’я Мінськ та його постійним напарником космічним хом’яком Бу.

Нагадуємо, що нещодавно гра вийшла у версії для Xbox One. Утім, доповнення «Лють стихій» ще не доступне для консолі, — його розробники обіцяють випустити найближчим часом.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →