DOTA 2 The International 2015 — де дивитись?

Привіт шанувальникам DOTA 2. Як вам вже відомо, сьогодні стартує найбільший турнір у світі DOT’и, щорічний The International, який організовує Valve. Призовий фонд цього разу побив усі можливі рекорди грошових винагород кіберспортивних змагань і складає більше 17 000 000 капустяників.

Якщо ви не надто слідкуєте за цією дисципліною, але маєте бажання долучитись до цього грандіозного свята та повболівати за нашу команду Natus Vincere, нижче ви знайдете посилання на всі ресурси, які вам для цього знадобляться.

Всю необхідну інформацію, розклад, час проведення, записи всіх матчів та турнірну таблицю можна знайти на оф. сайті турніру — http://www.dota2.com/international/overview/

d2main

Трансляції:

Отже, якщо у вас встановлений клієнт DOTA 2 у Steam, то ви можете перейти на вкладку трансляції і абсолютно безкоштовно переглядати матчі в DOTA2TV з коментарями всіх доступних коментаторів. Цей варіант найбільше задовільнить тих, хто прагне максимальної якості та комфорту від перегляду, проте трансляції зі студій, які знаходяться на місці подій в DOTA2TV не доступні.

dotatv

Другий варант — зайти на офіціний сайт DOTA 2, перейти на вкладку “Watch”, обрати мову на якій бажаєте дивитись трансляцію і насолоджуватись.

TI5 Watch

Третій варіант — трансляції через сервіс Twitch. Російськомовна трансляція, зі студією аналітики та коментарями @v1lat, @Casperenush і ко можна знайти за посиланням — http://www.twitch.tv/dota2ti_ru

В разі якщо ви хочете переглядати декілька ігор одночасно — до вашої уваги сервіс multitwitch. Ось готове посилання на всі каналі наших хлопців — http://multitwitch.tv/dota2ti_ru/dota2ti_ru_2/dota2ti_ru_3/dota2ti_ru_4 або http://mnogotwitch.ru/

multi

Також доступні трансляції через YouTube — Канал 1, Канал 2, Канал 3

Плюс, якщо ви бажате ще більше інформації про події турніру та пригоди наших хлопців варто підписатись на twitter’и:

Instagram — https://instagram.com/dota2ruhub/


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Nfs_Wizard

  А ще можна дивитись хороший україномовний стрім на “twitch.tv/violin_ua”.
  Хоча там лише один коментатор і всі ігри переглянути не вдасться, але ігри Наві коментуються.

  • я б і сам з радістю дивився українською, але (без образ) стрімер на канал якого ви дали посилання, м’яко кажучи, не торт…

   • Nfs_Wizard

    Не Вілат, звісно, зі студією аналітики, але він сам готується до ігор, налаштовує і коментує всю ніч, а це важко. Це не друг і не знайомий – просто приємно було знайти стрім ігор Наві(за яких вболіваю) українською і дуже хотілося б, щоб ця справа розвивалась. Туди б двох коментаторів,наприклад, – було б, можливо, набагато емоційніше.

    • Вона розвивалася б, якби було для кого. Глянь на відвідуваність його стріму чи на відвідуваність будь-якої україномовної трансляції на Twitch і стане зрозуміло чому ця справа стоїть на місці.

     Така ж ситуація і з локалізаціями ігор українською, і з більшістю україномовного контенту загалом…

     • Nfs_Wizard

      І не заперечиш. Але добре що є ті(ви, хоча б), хто цей контент створює тим, кому це цікаво. Залишається надіятись, що він стватиме потрібним все більшій кількості людей. Дякую за діалог, ваш сайт сайт і нехай відвідуваність росте хоча б в математичнй прогресії(хоча надіємось на геометричну).

    • Oleh Kulikov

     Справа ця почала розвиватися давно, але на заваді їй стала байдужість тих, для кого проводилися україномовні коментовані трансляції.

  • Sparrow

   От бляха, я зараз, мабуть, викличу хвилю лайливих слів у свою адресу, але споживати лайно лише за те, що воно українське мені здається поганою звичкою.

   • Nfs_Wizard

    На лайливі слова ти точно не заслуговуєш, так як думка вірна. А щодо саме цього коментарора, то особисто я вважаю , що потенціал є і розвиватися є куди. Туди б, наприклад, ще одного коментатора хорошого і було б вже непогано, а так людина не встигає все робити самому і втомлюється дуже швидко. Після кількох стрімів ця втома дуже помітною стає.

    • Sparrow

     http://www.twitch.tv/benderua/ колись було круто

     • Nfs_Wizard

      Вперше почув, ніколи на нього не потрапляв. Проглянув кілька хвилин – справді дуже добре. Шкода, що мало кому це цікаво і переглядів надто мало.