Другий масштабний турнір з Hearthstone запрошує всіх бажаючих

hearthstone_heores_of_warcraft_banner_by_markos040122-d72ttiz

28 квітня розпочинається другий масштабний турнір для всіх шанувальників колекційних карткових ігор – Hearthstone Kiev Cup #2. Участь у змаганні може прийняти кожен бажаючий, але варто поквапитися, адже ліміт учасників всього 256 осіб! Реєстрація для всіх, хто прагне перевірити свої сили і отримати безцінний досвід у турнірних іграх, триватиме до 27.04.2016.

Турнір складається з двох частин: онлайн етап і LAN фінал. Перша – онлайн частина – проходитиме з 28 по 29 квітня. Чемпіонат проходить за швейцарською системою: гравці разподіляються на пари шляхом випадкового жеребкування і змагаються у відбіркових матчах, після чого 16 найсильніших гравців проходять у фінал, котрий пройде 30 травня в Kiev Cybersport Arena. Призовий фонд становить понад 3000 грн., Кубок чемпіона, а також квитки на Київський фестиваль для фанатів сучасної культури – Kyiv Comic Con.

На фінальній частині змагання, на відвідувачів також очікують захоплюючі конкурси, вікторини на знання гри, косплеєри, різноманітна ігрова атрибутика, жива музика, затишна атмосфера і, звісно ж, неймовірні битви за титул кращого з кращих!

Читайте також

Blizzard забанила користувачів, які використовували ботів

World of Warcraft: Legion

Не буде вам ніякого Diablo IV на BlizzCon 2017

Один рік Overwatch! новий сезон та інші цікавинки

6–7 травня відбудеться третій Kyiv Comic Con

Отримайте безкоштовно 20 героїв у Heroes of the Storm 2.0

Оригінальний StarCraft відтепер безкоштовний

Подорож у минуле в новому сезоні Overwatch

Анонс Heroes of the Storm 2.0

 • cainei

  Я перепрошую,а чого реестрація проходить на російскому ресурсі?

  • Imp_from_DOOM

   Потому что это Восточная Европа, бэйби.

  • Dude

   Взагалі то, там є українська сторінка реєстрації:
   http://keybear.capital/hs-kiev-cup-2-ua/

 • Eternal

  Все ж таки ресурсу, який дуже скрупульозно ставиться до написання українських слів, можна було замінити “бажаючих”, на “охочих” або на “усіх, що бажають”.

  • Hedera helix

   Колего, цей україномовний ресурс з нового року ставить російські теги під статтями. Вони, мабуть, “бажаючі” охопити якнайширшу аудиторію. :D

Популярне