Два великих анонси від Razer

Всесвітньовідома компанія Razer зробила два великих анонси. Про кожен із них я коротко розповім у цій новині і розпочну з найцікавішого.

OSVR

OSVR — система віртуальної реальності, яка працює як з апаратним, так і з програмним забезпеченням  на кожному рівні VR-ігор. У центрі системи стоїть шолом OSVR Hacker Dev Kit, який наділений 5,5-дюймовим екраном з роздільністю Full HD. Поле огляду складає 90° як по горизонталі, так і по вертикалі. Працює система з найпопулярнішими рушіями, серед яких Unity 3D та Unreal 4 Engine, а також компаніями Bosch, Razer, Sixense і LeapMotion. Поки-що пристрій доступний тільки для розробників. У широкі маси його почнуть продавати вже в червні цього року за ціною 200 доларів.

RAZER FORGE TV

Razer Forge TV — це система на базі Android, яка має на меті перенести хардкорний ґеймінґ на PC i Android у вашу вітальню. У комплекті доступна мікро-консоль обладнана процесором Qualcomm Snapdragon 805 з чотирма ядрами по 2,5-ГГц, відеокартою Adreno 420 та 2 ГБ оперативної пам’яті. Погодьтеся, залізо не найсильніше, але за запевненням розробників, його цілком вистачить на та, щоб запускати найсучасніші Android-ігри та деякі ігри для PC, працювати з різними мультимедійними сервісами та показувати відео у FullHD. До складу системи також входять два периферійних Bluetooth-пристрої: Razer Serval і Razer Turret. Продажі Razer Forge TV почнуться вже у цьому кварталі. Ціна складе $100 або $150 в комплекті з маніпулятором Razer Serval. За клавіатуру і мишку Razer Turret доведеться доплати ще 130 “вічнозелених”.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • ) чим більша конкуренція на ринку віртуальних шоломів тим краще

  • Tony Lain

   Треба вже конкуренція на ринку костюмів для віртуальної реальності )

 • Interzeroid

  Razer Forge TV – 1 в 1 Nvidia Shield. А та пішла невдало.
  Як ідея – цікаво. Як реальна купівля – безглузда для більшості людей.

 • Вова Собко

  Ха. Хто ше там не анонсував свій шолом? Амазон? Ну вони як завжди від тренду не відстають.

 • creosine

  все що робить Razer – кака. Правда це не буде така кака як окульс кіллер від 3д хед :