Дві українські інді-гри потрапили на найбільшу британську ігровиставку — EGX

Відразу дві українські гри увійшли до списку з 19 проектів експозиції Leftfield Collection на найбільшій британській ігровиставці — EGX. Це G30 — A Memory Maze від Івана Ковалева та PUSS! від студії teamCOIL. Підбірка Leftfield об’єднює незвичайні та креативні інді-проекти — усі вони отримують стенди на виставці EGX, яка пройде з 20 до 23 вересня у Бірмінгемі.

G30 — A Memory Maze це інді головоломка про людську пам’ять. Гра доступна на iOS, де вона ставала «Грою дня» у App Store США та була високо оцінена гравцями, її середня оцінка — 4.8 з 5. Раніше проект перемагав на інді-конкурсах Casual Connect, GTP Indie Cup та Get IT. G30 це історія людини з когнитивними розладом, яка намагається зібрати згадки про минуле, що невпинно її покидають. Рівні гри — спогади. Розв’язуючи головоломки, ви відновлюєте не тільки візуальний образ події, а й думки та почуття, що пов’язані з ним. Кожен рівень додає подробиць у драматичний сюжет гри, а кожен крок у вирішенні загадки може змінити сенс історії. Познайомитися з грою ви можете за посиланням.

PUSS! це аркадна головоломка у стилі avoid-em up. Гру тепло прийняли гравці та стрімери, а ще проект переміг на конкурсі GPT Indie Cup. Щоб добратися до виходу кожного з рівнів PUSS!, вам доведеться проходити лабіринти, не торкаючись стін. У грі декілька світів, а на сторожі складні боси. Та не слід лякатися, бо наприкінці кожного зі світів на вас чекатимуть помічники, які полегшать ваше життя. Порядок рівнів у грі не постійний, а випадковий, що дозволяє привнести крихту унікальності у кожне проходження. Оформлення PUSS! базується на різних стилях сучасного мистецтва: глітч-арт, сюрреалізм, психоделічний арт, веб-панк, вейпорвейв, наївне мистецтво тощо.

Читайте також

Repentant, від української студії Anate, уже можна придбати

Repentant

Життєрадісний кубик, що ковзає, у новій грі українського автора

Smile'n'Slide

Вийшов ігроладний трейлер української Somewhere On Zibylon

Вітчизняний інді-платформер MARS 2107 потрапив до Steam Greenlight

Українська казуальна стрілянка JASEM — у Steam Greenlight

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

Популярне