Дата виходу та подробиці нового DLC для Dying Light

Dying-Light-06

Techland невгамовні в своєму бажанні довести до ладу торішній зомбі-екшн з елементами паркуру – Dying Light. Нова порція завантажувального контенту під назвою The Following подарує ґеймерам, які досягли максимального рівня розвитку персонажа, цілих 250 додаткових “легендарних” рівнів. Подальший розвиток призведе до відкриття нової вітки дерева умінь, нових нагород, емблем та спорядження.

Нагадаємо, що спеціальне видання під назвою Dying Light: The Following — Enhanced Edition та доповнення The Following побачать світ 9 лютого 2016 року, майже за рік після релізу самої забавки.

2921382-trailer_dyinglight_following_20150813

В цілому, прагнення розробників продовжити життя проекту заслуговує теплих слів, але тенденція пакувати всесвіт маленькими доповненнями замість відкривати нові та нові світи породжує купу бронежилетів з логотипами Hello Kitty та іншого непотребу. Та й трохи запізно додавати в гру нові смаколики, адже, особисто я, забув про неї місяці три тому. Є серед читачів ті, хто досі грають в Dying Light та здатні оцінити працю Techland?

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →