Динозаврячі маски у Battlefield: Hardline

Багатокористувацький шутер Battlefield: Hardline продовжує тішити гравців різного роду великодками. Після багатьох прохань гравців додати у гру режим з динозаврами, розробники вирішили хоча б частково задовільнити цю вимогу, додавши у гру маски динозаврів і вовків.

Нагадаємо, реліз гри відбудеться вже 16 березня. Взяти участь у протистоянні копів та злочинців зможуть власники PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 та Xbox One.

Читайте також

Подробиці останнього доповнення для Battlefield Hardline

Origin оголошує програму підписки

DICE ще не все продемонстрували

Cтрім — Battlefield: Hardline (ЗАПИС)

Battlefield: Hardline — змінив залізо? Акаунт заблоковано!

Battlefield: Hardline кепкує з CoD: Advanced Warfare

Battlefield: Hardline — Live-action трейлер та оцінки

Релізний трейлер Battlefield: Hardline

 • Yuriy

  Ну тепер повне гівно =)

  • погоджуюсь, коли до гри починають прикручувати “бантики-сандалики”, щоб якось її відрізнити від вже існуючих – це виглядає понуро…(

  • Цікаво, що розмаїття масок у GTA 5 не зробило її гівном. Що ж не так у випадку Battlefield: Hardline? Хіба це псує проект? :)

   • Мова йде, про те, що розробники зайняті не тим чим треба!
    Маски НЕ заважають, коли гра вже цілісна, готова, відполірована та має індивідуальну привабливість, але коли за рахунок подібних “прибамбасиків” розробник намагається замаскувати свої промахи – це відштовхує від гри і команди творців.
    На мій погляд – Battlefield: Hardline ще дуже далеко до релізної версії.

  • Ostap Gnatievych

   згідний повністю, і так гра була поганою, а тепер розробники ще й показали це : “нащо нам робити щось якісне чи то пак доробляти, краще добавимо масочок, так буде краще і грошей принесе”. Виходить не збираються виправлятися в якості їхніх продуктів: батл 3-4 і це((

 • Interzeroid

  У вигляді платних DLC?

Популярне