EA показала бойову систему Mass Effect: Andromeda

До виходу Mass Effect: Andromeda лишилося трохи більше місяця, і Electronic Arts почала занурювати нас в ігролад іграшки. Перше відео серії присвячено бойовій системі.

Як ми можемо бачити у відео, битви матимуть перспективу від третьої особи, а персонажі — потужну систему розвитку. На полі бою діятиме система укриттів, а реактивний ранець допоможе вам виконувати далекі стрибки.

Mass Effect: Andromeda матиме чотири види вогнепальної зброї: пістолети, дробовики, снайперські та штурмові гвинтівки — плюс широкий спектр зброї для ближнього бою.

Навички, доступні для персонажів, розподілятимуться на три категорії: бойові, технічні та біотичні. Якщо із першими двома все зрозуміло, то навички останньої категорії дозволять вам керувати гравітацією за допомогою темної енергії.

Mass Effect: Andromeda — четверта гра серії Mass Effect. Забавка безпосередньо не повʼязана з попередніми, але її події розгортатимуться у тому же всесвіті, в галактиці Андромеди. Вихід гри в Європі відбудеться 23 березня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Microsoft Windows та ігрові консолі Xbox One і PlayStation 4.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • MrAccipter

    Хм, ну виглядає цікаво. Я так зрозумів, старої системи поділу на класи, розробники позбулися і тепер нам можно зробити універсально бійця, чи прокачувати лише одну якусь гілку.