EA відкриває кіберспортивний відділ

Один з лідерів в галузі розробки відеоігор, компанія Electronic Arts, з огляду на постійний зріст популярності кіберспорту вирішила відкрити власне відділення, яке клопотатиметься eSport’ом.

Назва нового відділу — EA Competitive Gaming Division. Як повідомляє офіційний блоґ компанії, його мета — організація кіберспортивних чемпіонатів з ігор власного виробництва, таких як ігри серій FIFA, Madden NFL, Battlefield тощо. До речі, корпорація виділяє три логічні напрямки роботи: змагальний, суспільний та розважальний. Перший відповідатиме за, власне, організацію змагальних заходів, другий — за формування спільноти гравців, а останній — за висвітлення кіберспортивних подій та трансляцію ігор.

Щойно призначений голова відділу Пітер Мур зазначив:

Ми з нашими командами розробників зі всього світу завжди заглиблювалися в роботу з підготування для наших ігор режимів, які б гарно задовольняли умовам змагального ґеймінґу, перед випуском першої релізної версії. Аби не було ситуацій, коли вони з’являються у вигляді доповнень, або спішно розробляються в останню хвилину“.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →