EA закриває чотири F2Play-гри

Компанія зла — Elecronic Arts закриває зразу чотири свої free-to-play проекти. З нами більше немає: Battlefield Heroes, Battlefield Play4Free, Need for Speed: World Online та FIFA World. Ми вас ніколи не забудемо! А якщо серйозно, то сервери для цих ігор закриють через 90 днів.

Видно EA зрозуміла, що не слід наживатися на бренді, роблячи з хороших синґлових ігор, гидотний F2Play з тонами донату.

А як ви вважаєте, шановна спільното?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  бувають хороші фрітуплейні проекти. але звичайно їх відсоток не дуже високий. наприклад мені подобається warthunder і warframe. А ще наш сурваріум подобається.

  • Pavel Nechay

   з 0 фпс.

 • вадім полюхович

  Need for Speed: World Online колись грав. На тиждень-два досить цікавого досвіду вистачило, а це вже багато для фрі ту плей.
  Але добре, що такі проекти закривають. Помруть молодими і ще не дуже зіпсованими. Та й грошей на інші ігри буде.

  • Interzeroid

   В Need for Speed: World Online вимагали 100 долярів за якусь тачку (в грі!). Тому про незіпсованість пізного говорити.

 • Battlefield Heroes у свій час була чудовою рубанкою, де донат зовсім не заважав, але з часом з’явились проекти поцікавіше.

 • – на задвірок історії!
  і невже в їх ще хтось грає?…

 • Сергій

  Головне щоб Тіберіум Альянсес не закривали.

 • Zmef

  Компанія зла це – Rockstar Games
  Після того як Elecronic Arts безкоштовно роздавала Battlefield 3, наврядче її можна назвати компанією зла..
  Так є ДЛС, та же їх немає…
  До того ж останім часом Elecronic Arts більш лояльна до ПК-геймінгу

  • Феодали теж на свята бидлу розкидали монети і їдло. Але добрими вони від цього не ставали, хоч лояльність бидла зростала. Тому халява — це не аргумент.

   • Pavel Nechay

    я взагалі скільки живу ніколи нерозумів чого всі обсирають EA. Як на мене одна з найдобріших компаній , яка робить чудові ігри типу Sims, СімСіті та Бателфілду. Юбісофт більш жадний( як приклад)

    • Mikots

     Є така думка (англійська): https://youtu.be/gnWV1NooRX4 А ще віддавна ходять легенди про умови праці в їхніх компаніях.
     Особисто мене вони колись задовбали тим, що чи не перші в індустрії почали робити ігри “конвеєрно”. Зараз не люблю EA по інерції. І тому, що за їхнього керівництва BioWare зіпсувалась, НМД.

     • Dmytro Kapeliukh

      І правда, що за їхнього керівництва BioWare зіпсувалось, випустили таке “лайно” як Mass Effect та Dragon Age.

     • Mikots

      Поправка: випустили другу і третю частини Dragon Age, третю Mass Effect, а також MMORPG SW:TOR. На колір і смак, звісно, але я поки притримаюсь своєї думки, дякую :)
      Та й не казав, що лайно випускають. Зіпсувались. Це інше.

     • Dmytro Kapeliukh

      Поправка: Купили їх в жовтні 2007, згідно англійської вікі, а перший Mass Effect був випущений в листопаді 2007. Якось так.
      P.S. Лайно в лапках було написано.

     • Mikots

      Пардон, не пам’ятав точно, а коли звірявся з вікіпедією, то неуважно глянув. Справді 2007, моя хиба. Але, може, електронікам просто знадобився час, чтоб зіпсувати BioWare; тут навіть із талантом EA довелось постаратись :))
      Як на те пішло, то із DA і ME найбільше подобались перші частини. Далі, коротко кажучи, серії попрямували в напрямку екшОну (кожна по-своєму, так).
      Взагалі, я ж не доводжу, що EA — демони, а за головного у них Люцифер. Нічого не доводжу. Pavel Nechay написав, що не розуміє, чого компанію всі обсирають. Я, хоч ніколи наче і не публікував думок на їх рахунок, все ж належу до тих, хто недолюблює EA. І висловив особисту думку. Щоб, може, трошки прояснити цю точку зору і її походження. Для експертного (чи “експертного”) погляду там ще є відео Джима Стерлінґа.
      Що лайно було в лапках — то ж малось на увазі, що це не твоя (ваша? як завгодно) позиція, а опонента — моя тобто — хибність/не точність якої фраза повинна була проілюструвати? Я так зрозумів.

     • Dmytro Kapeliukh

      Да ладно, буває)
      100% перші частини МЕ та DA були кращими. Хоча якщо брати кращу, для мене, їхню гру то це буде Star Wars: Knights of the Old Republic. В мене ще є надія що вони продовжать працювати над цим всесвітом, ММО не враховую. Да й останнім часом Дісней їм довіряє ігри по всесвіту Старої Республіки робити, може й цю дозволить.

     • Mikots

      Мені більше сподобалась DA:O. При тому в SW:KOTOR награв значно більше часу. Власне, декілька разів пройшов :) Було б цікаво, якби продовжили. Хоч і думаю, що воно було б більше схоже на сучасний ME, ніж на перший SW:KOTOR.

     • Pavel Nechay

      Мені насрати на умови праці. Тобі теж доречі. Це вже проблеми робітників і так далі, ти не повинен втручатися в середину фірми.
      Конвеєроного нічого у них немає наскільки я знаю.

     • Mikots

      ОК. По-перше, мені неприємна контора, де працівників експлуатують як рабів безправних (перебільшую, але суть зрозуміла). Неприємна, і все. По-друге, я не втручаюсь в справи фірми (хоч саме по втручання НЕ Є чимось поганим) — не їду в офіс EA і не наставляю на їх босів пістолета із вимогами змінити стан справ. І навіть не пишу онлайн-петицій (хоч це, може, й було б не зайвим).
      Далі. Конвеєр. Ті ж спортивні симулятори (що мене роки тому й настроїло негативно в першу чергу), які вони випускали із року в рік у малозміненому вигляді, поки не було конкурентів — читай поки це зходило з рук. Задумались, наприклад, про додавання реальної фізики м’яча у FIFA при веденні його тільки після того, як на ПК прийшла серія PES, на той момент значно просунутіша. Зараз іграми від EA не особливо цікавлюсь, але от знаю про Battlefield Hardline, який по багатьох відгуках не тягне на окрему гру…

      Проблем із EA купа купезна, але, як я вже написав в одному із відгуків у цій темі, не збираюсь нічого ні тобі, ні будь-кому доводити. Ти сказав, що не розумієш. Я потратив трохи часу, щоб пояснити. Для детального ознайомлення із темою можеш все заґуґлити, в кінці кінців.

  • Pavel Nechay

   Рокстар Геймс?
   Лол чувак ЕА круті але рокстар найкрутіші. У них немає жодної поганої гри, і це напевно єдина студія у якої немає жахливих ігор. + Рокстар завжди попереду інших компаній у розвитку і можливостям в іграх

   • Zmef

    ем… але оптимізація ігор на пк і робота з користувачами…
    наприклад: в підтримці ЕА мені відповідали на слідуючий день.
    в підтримці рокстар завжди доводиться чекати як мінімум неділю…

 • Strange SiMoN

  Тяжко про щось говорити, бо ні в одну із цих ігор не грав

 • Макс Волк

  Шкода Need for Speed: World Online я граю в неї так там доната 70% але всеодно цікава гра і з донатами можна грати нарівні