“Егрегор” — новий фільм від Любомира Левицького

Відомий український режисер Любомир Левицький, який запам’ятався такими фільмами як “Штольня”, “Ломбард” і “Тіні незабутих предків” зовсім трішки, але все ж розповів про свій новий проект — стрічку “Егрегор”.

На своїй сторінці Вконтакті він розмістив намальований ескіз до фільму (знизу), а також поділився коментарем, в якому висловив своє задоволення від власного сценарію. Режисер зауважив, що сценарій “Егрегора” готовий на 70%. За його словами, деякими правдивими речами він здатен здивувати усіх.

Нова робота Любомира буде схожою за жанром на книжки “Код да Вінчі “ та “Ангели і демони”, а місцем дій стане містичний Київ. Історія розповідатиме про загадкові таємні Ордени. Чекаємо нових подробиць — заінтригував нас режисер добряче.

lrpYZVzmaxs

Читайте також

«Микита Кожумʼяка» ставить нові рекорди у міжнародному прокаті

Премʼєру «Правила бою» перенесено на січень 2017 року

Англомовний постер української «Сторожової застави»

Кронрим: місія “Різдво” — тизер

Вийшов тизер української короткометрівки «Кронрим: Місія „Різдво“»

“Незламна” відеоогляд фільму

Огляд фільму “Незламна”

Анонсовано допрем’єрний показ “Незламної”

 • Ggen

  яким чином можна було до таємних орденів та містики приплести робокорову?

  • Oleh Kulikov

   Це не корова, а бик. І приплітати в такому разі можна багато що на цілком доречних засадах.

   • Ggen

    корова або бик не важливо, найбільше мене здивувало використання образу цієї тварини в ескізах до фільму про, як я вже писав, таємні ордени та містику, невже збори невідомих в каптурах, ритуальні вівтарі, келихи з червоною рідиною не більше відповідають жанру майбутнього фільму? звісно не можна відкидати часте використання бика в ритуалах різних релігійних вчень і течій, але ж не як роботизоване створіння. містика з присмаком кіберпанку, отримаємо такий собі венігрет.

 • Mr. Inceptive

  Я от не у захваті від його фільмів. Таке враження, що дивишся якийсь американський молодіжний фільм, дуже вторинний і клішований при цьому, тільки в українському сетингові і з українськими акторами. Але разом з тим, мущу визнати, що Левицький рухає український кінематограф вперед.

Популярне