Eidos нагадали ґеймерам про події Deus Ex: Human Revolution

Коли нова гра твоєї улюбленої (чи не дуже) серії вже ось-ось з’явиться у Стімі, несвідомо замислюєшся над тим, що треба освіжити пам’ять та пробігтися сюжетом попередньої гри. Але, безперечно, часу на таке задоволення вдосталь не у кожного.

Розробник, що турбується про свою аудиторію, ніколи не дозволить гравцям наосліп поринати в нову частину гри. Саме тому Eidos вирішили виконати всю складну роботу та піднести фанатам невеличкий даруночок у вигляді рекапу попередньої частини серії, Deus Ex: Human Revolution.

Події Mankind Divided відбуваються у 2029 році, через два роки після фіналу першої частини, тому якщо ви хочете надолужити якісь прогалини у ваших знаннях подій Deus Ex, то ось вам унікальна можливість.

CERV

Нагадаємо, що Deus Ex: Human Revolution побачила світ 23 серпня 2011 року, а ось довгоочікувана Mankind Divided з’явиться у Стімі рівно через 5 років після попередньої частини — 23 серпня 2016 року. Залишився рівно тиждень, тож пригадайте всі найголовніші моменти попередньої частини

Це лише перша частина рекапу, найближчим часом вийде друга, тому слідкуйте за новинами, аби не пропустити її.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • UterSC

  Аж захотілося перепройти

  • Tembel

   *Перехотілося )

  • зараз проходжу нову гру+ на найвищій складності і намагаюсь нікого не вбивати. Весело і цікаво знаходити шляхи, які я проґавив при першому проходженні

   • Oleh Kulikov

    Намагайся навіть не знешкоджувати, а просто прошмигувати. Ще цікавіше.