Fahrenheit Remastered підтверджено

В мережі з’явився трейлер Fahrenheit Remastered (також відома як Indigo Prophecy в США та Канаді). Таким чином Quantic Dream підтвердили інформацію про даний ремастер, яка раніше витікла на полицях магазину Amazon.

Fahrenheit — культова пригодницька гра 2005-го року, яка започаткувала жанр інтерактивного кіно і зібрала масу нагород за непересічний сюжет. Написанням сценарію займався співзасновник студії QD, відомий ґеймдизайнер та сценарист Девід Кейдж.

Remastered версія обіцяє підтримку сучасних ґеймпадів та, звичайно, роздільну здатність в 1080р. Хоча трейлер дає зрозуміти, що над картинкою все ж не потіли, виглядає як звичайний апскейл старих текстурок з деякими покращеннями візуальних ефектів та відсутністю блуру. Але це все ж дуже і дуже хороша новина, адже гра в першу чергу цінна як художній твір, а також, нарешті, стане доступною для нас в Steam.

Гра доступна на Windows, Mac, Linux.

Читайте також

Трейлер Detroit: Become Human обурив британських політиків

Detroit: Become Human

Дати виходу перевидань Heavy Rain і Beyond: Two Souls для PS4

Detroit: Become Human — новий проект Quantic Dream

Огляд Fahrenheit Remastered

Fahrenheit: Remastered — HD-перевидання оригіналу?

Класичні ігри серії Street Fighter вийдуть одним набором

Обираємо стратегію року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy
 • Serge Ovdiychuk

  Раніше фаренгейт продавався в стімі (мій брат встиг його купити), потім прибрали його. Але сторінка спільноти гри все ще є і навіть трохи активна. Я от думаю будуть на тій же спільноті запускати і всім хто раніше купив дадуть гру просто так, чи гра займе нову нішу в крамниці.

  http://steamcommunity.com/app/9740

  • Найсправедливішим варіантом було б безкоштовно замінити власникам старої версії на ремастер. Зачекаємо, побачимо…

 • Nick Oros

  Емммм… тільки мені здається, що ремастер – це тупо збільшення роздільності? Текстури, моделі, графіка – все виглядає як в оригіналі.

 • Unholy

  хороша новина, куплю колись на розпродажі.

Популярне