Fallout 4 має більше діалогів, ніж Fallout 3 і Skyrim разом узяті

Багаторічна робота персонажів Fallout 4 нарешті дійшла до кінця. Розробники зі студії Bethesda Softworks повідомили про це у своєму Твіттері, де зазначили,  що кількість рядків діалогів у Fallout 4 перевищила аналогічний показник Fallout 3 і The Elder Scrolls V: Skyrim разом узятих, і становить 111 тисяч рядків тексту.

Цікаво, що трохи раніше директор проекту Тод Говард (Todd Howard), зазначив, що протягом двох років кожен з акторів, що озвучують головного героя чоловічої і жіночої статі відповідно, записав по 13 тисяч реплік.

З усього бачимо, що, як і раніше, діалоги будуть займати ледь не половину проходження гри. Повне проходження, до речі, займатиме понад 400 годин.

Реліз Fallout 4 відбудеться 10 листопада для ПК і сучасних консолей.

Читайте також

Fallout 4 — МОДні проблеми

Тодд Говард розповів про Fallout 4 VR і ще три нові гри Bethesda

Skywind: назад у Вварденфелл

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Скільки треба модів Skyrim для відтворення трейлеру «Гри престолів»?

Поліпшена Skyrim для консолей і обмежений простір для модів

Skyrim Special Edition пішла на золото (+ системні вимоги)

Усе, що ви могли проґавити під час Tokyo Game Show 2016

 • Didok

  омг, нашо стільки тих дурних діалогів….

 • Aken Bosch

  Мені хтось може пояснити, для чого?
  Краще б ці гроші пішли на ловіння багів, а то випустять ще один продукт який по сирості не поступатиметься Скайриму, а може навіть і Юніті. А потім фанати будуть випускати патчі.

 • Богдан Гончар

  це, мабудь, для старшого покоління. Для тих,хто в текстовики грав-грав…грав-грав.. а тут раз тобі, Дьябло вишов. Бабах! і Елдер Скролс вилізли))) тудух! Фолаут є. Поєднання “кучі тєкста” з з срільбою і виживалкою- то(я так думаю) для охоплення більшої аудиторії) це як Сіріоз Сем 2. В мене вся сім”я його пройшла(крім бабусі-в неї комп то пилосос)

 • Mikots

  Тут не обов’язково йдеться про полотнища а-ля Planescape: Torment. Значно ймовірніше у випадку з Bethesda, НМД, що тисячі і тисячі рядків тексту означають більшу їх різноманітність (і може навіть меншу повторюваність) — що буде приємно і найменшеньким. Якщо вони, звісно, вміють читати взагалі :) Бо гра тоді буде цікавішою і виглядатиме менш штучною. Це як із квестами: однакові “принеси мені черпак із сусіднього села”, які повторюються по десять разів — або ж, скажімо, у трьох випадках із десяти черпак насправді є древньою реліквією раси ТутанХамонів, ще в трьох принести треба “голову прекрасного принца”, і, скажімо, чотири випадки пропонують гравцеві навпаки віднести той клятий черпак подалі і закопати поглибше, бо він, зараза така, застрибує в людські каструлі і розхляпує борщ! Різноманітність же!

Популярне