Фантастичні фільми і де їх шукати в мережі

Автор: Володимир Вітовський

Нічого не може розсмішити користувача мережі так, як чергова заборона. Виправдовувати піратство ніхто не збирається! Втім, якщо уряд прописує у законі певні заборони на неліцензійне поширення контенту, то в той же час він повинен створювати оптимальні умови для купівлі продукції, в тому числі: налагодження сервісів дистрибуції, якісна цінова політика та ЗНИЖКИ. Саме останні так приваблюють українських гравців і дозволяють придбати улюблені забавки за доступними цінами в найвідоміших онлайн сервісах.

Ми ж пропонуємо вам невеличкий список платформ для перегляду фільмів через мережу легальним чином. Невеличкий він не тому, що було важко обирати з-поміж купи справді якісних ресурсів, а тому, що серед усіх недолугих сервісів важко виокремити й пів десятка хороших.

Google Play

Більшість із нас заходять до крамниці Google лише заради безкоштовних програм та забавок. Втім, сервіс пропонує своїм користувачам хороший вибір новинок кіноіндустрії. Єдиною проблемою є те, що всі стрічки в магазині мають лише оригінальну звукову доріжку та набір субтитрів, серед яких українських немає. То для чого взагалі радити купувати фільми там? Багато поціновувачів оригінальних звукових доріжок можуть за доступними цінами придбати в Google Play щось собі до вподоби.

Google Play | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Ціна за одну стрічку варіюється від декількох десятків до декількох сотень гривень. Зазвичай все залежить від дистриб’ютора та якості відео. Деякі студії дозволяють безпосередньо купити фільм, а інші — взяти на прокат за меншу ціну. Зважайте на те, що якщо ви захотіли придбати якусь класичну стрічку, то заплатити вам доведеться майже стільки ж кревних, як і за новинку.

iTunes

iTunes — аналог Google Play, який пропонує українським користувачам дещо ширший спектр послуг. Перш за все, хлопці з «надкушеного яблука» клопочуться над тим, щоб якомога більше користувачів залишилися задоволеними покупкою. Після придбання, користувач може обрати один із офіційних дубляжів або субтитрів на вибір. Саме тому знайти в iTunes свіженький фільм українською мовою доволі легко. Потрібно лише завантажити спеціальну програму, з допомогою якої ви зможете обрати та купити бажану стрічку.

iTunes | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Однією з найбільших проблем цієї платформи є відсутність гривні, тому ціни на новинки кіно встановлені на позначці двадцять доларів. Так, це справді доволі дорого за один фільм. Тому можна орендувати улюблену стрічку за п’ять вічнозелених папірців. Погодьтеся, у цьому плані Google є більш лояльною до своїх користувачів.

Netflix

Платформа,  яка набрала неймовірної популярності на світовому ринку, потроху просочується і в Україну. Основною особливістю сервісу є розповсюдження серіалів власного виробництва. Користувач має змогу переглянути одразу увесь сезон улюбленого шоу, а потім гризти нігті, очікуючи продовження. Великим плюсом Netflix повинна стати наявність українських субтитрів, над створенням яких працівники сервісу клопочуться уже зараз. Компанія навіть оголосила про набір редакторів, які повинні ідеально відшліфувати готовий текст.

Netflix | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Найдешевший тариф від Netflix становить вісім доларів (приблизно 210 гривень) на місяць, який надає доступ до всього контенту платформи. Якщо вам необхідна висока роздільна здатність відео, то за можливість переглядати улюблені шоу в Full HD потрібно докинути декілька зелених. Також не пропустіть наш ТОП-10 найкращих серіалів Netflix.

Divan.tv

Divan.tv — один із найпопулярніших онлайн сервісів для перегляду фільмів, ТБ та радіо в Україні. Найбільшою проблемою цієї платформи є відсутність вибору дубляжу. Зважаючи на те, що нам найчастіше пропонують лише російське озвучення, така перспектива може відлякати багатьох потенційних покупців. Саме тому платформу можна розглядати радше як хороший сервіс для перегляду телеканалів, а не сховок улюблених фільмів рідною мовою.

Divan.tv | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Великим плюсом платформи є наявність купи безкоштовних телеканалів та фільмів, які ви можете переглядати уже зараз. Якщо ви бажаєте більшого різноманіття, то за повний доступ доведеться викласти уже певну суму грошей. Тарифи «Престижний» та «VIP» коштують 169 і 279 гривень відповідно. Різняться вони не надто сильно, тому обирати лише вам.

Vodafone TV

Ще одним представником платформ для збуту фільмів мережею є Vodafone TV. Основною її особливістю є продаж пакетів телеканалів, але окрім цього сервіс пропонує для покупки доступ до приблизно трьох тисяч фільмів, серіалів та ТБ-шоу. Під час перегляду доступна зміна озвучення, проте саме українську доріжку мають не так уже й багато стрічок. Проте чисельність фільмів, як і кількість дубляжів, невпинно зростає, тому можна сподіватися на розширення асортименту в майбутньому.

Vodafone TV | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Щоб отримати доступ до сховища фільмів вам необхідно придбати відповідний пакет. Коштує це задоволення 21 гривню на місяць. Втім, з допомогою одного SMS перші 7 діб можна переглядати всі наявні шоу абсолютно безкоштовно. Ну, а далі вже платити за тарифом вказаним вище.

Megogo

На останок ми залишили найфункціональніший сервіс для перегляду фільмів і ТБ. Megogo пропонує хороший вибір як класичних, так і нових стрічок. Найважливішою функцією платформи є вибір мови озвучення та субтитрів. Більшість новинок тут викладають з українським дубляжем, а за ціною вони не надто перевищують показники Google Play. Тому сервіс має доволі великий потенціал, адже конкурентів в Україні йому майже немає.

Megogo | сайти / сервіси для перегляду фільмів

За якусь із кіноновинок вам доведеться заплатити приблизно сотню гривень, проте багато непоганих та порівняно свіжих фільмів можна переглянути на Megogo абсолютно безкоштовно. За 1 гривню також є змога оформити підписку на пакет телеканалів.

Вибір платформ для перегляду не надто великий, але це не найбільша проблема, яка підстерігає покупців. Чи є змога у пересічного українського користувача витрачати декілька сотень гривень щотижня на улюблені фільми? За таких умов легальний онлайн перегляд заледве може конкурувати з кінотеатрами. Тим не менш, факт залишається фактом: не маючи можливостей та змоги купівлі фільмів, глядач просто шукатиме інші ресурси, які обходять заборону. Дивіться лише хороші стрічки, приємного перегляду!

Останні статті

Враження від Games Gathering 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Games Gethering 2017

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня

Враження від Casual Connect Kyiv 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Casual Connect Kyiv 2017

Чи потрібен світу молодий Бонд?

Автор: Володимир Вітовський

Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service (2014)

Нові локалізації від STS UA. Випуск 3

Автор: STS UA

Приховані ігрові механіки

Автор: Олег Куліков

Half-Life
 • всі вищезгадані варіанти лайно. враховуючи різноманіття кіно, якість картинки, звуку, наявність оригінальної аудіодоріжки та сабів окрім торентів іншого варіанту нема. кажу як кінчений кіноман та людина що платить за музику та ігри.

  • jaguar_arx

   У всіх є недоліки. Нетфлікс не має асортименту українською, але має привабливий тариф. 250 грн на місяць за можливість дивитись будь що з асортименту (а це тисячі фільмів і серіалів) – не дорого. У інших магазинів є український дубляж, але ціни не радують, тому що немає можливості купувати доступ до усіх фільмів за певну невелику суму, так що виходило наприклад по 10-20 грн за фільм, якщо дивитись по одному фільму на день. Втім гугл плей дає досить дешево фільми на прокат, але тут знову ж таки проблема у відсутності українського дубляжу.
   Залишається сподіватись, що з часом якийсь сервіс нарешті назбирає достатньо велику базу фільмів з українським дубляжем і буде мати прийнятну ціну або прокату кожного фільму, або як у нетфілкс – купувати не дуже дорогу підписку на місяць.

   • нетфлікс має дико малу біблотеку, особливо в нашому регіоні( з власного досвіду). Єдина надія на щось типу епл тв по підписці в майбутньому.Але всеодно є добіса крутих непопулярних типо-як-артхаус-кіно та старих фільмів яких просто ніде окрім торентів нема. А про дубляж – він позитивно сприймається тільки в кіно( хоча є винятки коли передивлявся деякі фільки заради нашого дубляжу), дома все ж краще подивитись в оригіналі.І тут постає проблема сабів яких немає because fuck you, thats why хоча їх зробити відносно просто і дешево( я звісно і на японській можу з англ. сабами, але більшості це далеко не так просто).

    • jaguar_arx

     У нетфлікс з усіх зазначених в статті сервісів найбільша бібліотека. Що до дубляжу, то я не настільки добре володію англійською, щоб насолоджуватись фільмом у повній мірі, а коли я дивлюсь фільм, то я хочу в першу чергу розслабитись і насолодитись історією, а не напружувати мізки, щоб перекласти щось з англійської (і добре якщо оригінал англійською ,а то може бути і французькою, і німецькою, і іспанською, і шведською, і японською, і корейською, яких я взагалі не знаю). Тому для мене, як і для переважної більшості глядачів в Україні – дубляж є дуже важливим.

     • Marian Nalepa

      Щодо старих фільмів то я солідарний з waspls їх ніде дивитись. Торренти допомагають в цьому. А і в гугл плей є українські субтитри. Але дуже мало є стрічок з ними.

   • Än Levko

    півроку минуло, все ще нічого.
    Гугл-плей – пусто, ну біс не маєте дбляжу, дайте хоч титри. Але ж ні. Навіть англомовні титри відсутні.
    Нетфлікс – все так же.
    Всі інші ще гірше.

    *sigh* англійська значить.

 • Van’a Koval

  У мене чомусь з Megogo якось не склалось… Купу разів хотів там подивитись фільм, а його банально не було там (чому так, для мене це досі загадка)

 • Ясон ДінАльт

  варто згадати що деякі компанії (наприклад Universal) не випускають в сервіси дубляж, навіть якщо він і був в кінотеатрі

 • Yuriy Burda

  >>Великим плюсом Netflix повинна стати наявність українських субтитрів, над створенням яких працівники сервісу клопочуться уже зараз.
  Не знав про це. Буду чекати на результат. Може нарешті занесу їм трохи грошей, ящо буде що подивитися з сабами.

  • DKU

   хай не вводять в оману, вони працюють на російськомовним дубляжем. Про україномовний то лише здогадки. Нажаль

   • Andrew Ryzhko

    Так дубляж російський.
    Українською тільки субтитри.

 • Для всього іншого є безкоштовний FS Клієнт для Windows…

 • Михайло

  Серед наведеного вище списку Netflix виглядає найкраще, тільки чекаємо побільше української.

 • Валерій Савченко

  Дивно що в статті немає сервісу oll.tv

  • DKU

   Vodafone TV и есть oll tv

 • Oleksij Bunyk

  Дуже корисна стаття. Мабуть навіть поділюся десь.

 • golfimbul

  Щодо google play, деякі фільми вже мають українські субтитри, Netflix клопочеться над російськими субтитрами, а українські будуть колись, можливо

 • Jobitronik

  Всі ці сервіси фігня

  • CriticalPain

   Аргументуй

   • Jobitronik

    Десь української нема, десь ціна за висока(12 баксів- ліл)).Меґоґо ще більш менш , якщо задавити в собі жабу то можна дивитись, але не за 69 грн.