Far Cry 4 — технології NVIDIA GameWorks

Останнім часом “Юбіки” просто завалюють інтернет новими трейлерами своїх продуктів. Та це й не дуже дивно, оскільки ми знаємо, що реклама для Ubisoft відіграє дуже важливе значення. Цього разу розробники випустили відео Far Cry 4, в якому мій теска, Семен Ковальов розповідає про результати співпраці з компанією NVIDIA, завядки якій вдалося покращити графічну складову ПК-версії гри.

Реліз Far Cry 4 наближається і досягне свого апогею 18-го листопада.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • “реклама для Ubisoft відіграє дуже важливе значення” – також кожен сучасний геймер знає: що краще від видавця реклама, то більше в продукті девелоперьского скама!

 • Yavados

  Цей акцент….

 • Андрей Капущак

  то все звісно добре от тількі біда в тому щоб на солодитися новими іграми такими як Фар Край 4,ГТА 5 і так далі з повна треба не аби який компютер скласти……і ось думаю ПС4 чи ПК

  • Tony Lain

   ПС4, бо оптимізація краще і вийде дешевше в результаті. Звичайно, якщо ти не пірат )

   • Virake

    брехня собача. принаймні 8000 гривень за приставку, плюс 1000 гривень за гру. може це й менше, ніж новий комп’ютер, але є одне але: на цій приставці ти зможеш грати тільки *одну* свою новокуплену гру. в той час, як на новому комп’ютері працюватимуть *усі* старі ігри. і це, до речі, не залежить від того, був ти в минулому ПК-нацистом, чи консольним унтерменшом – жодну зі своїх старих ігор на ps4 ти не гратимеш.

    • Tony Lain

     А нафіга мені старі ігри на моїй ps4? В мене для цього є ПК) А для старих PS ігор є стрімінг сервіс.

     • Virake

      тож, у тебе є ПК, є старі приставки, є і нові приставки (хтозна скільки їх там у тебе). тобі явно нема чого робити в дискусії про гроші.

     • Tony Lain

      В мене э гроші і я вмію ними розпорядитись. Тим у кого їх нема – нема чого робити в цій дискусії, а треба йти вчитись і заробляти.

      В мене є середній ПК для роботи, відео, шутерів і не дуже ресурсозатратних ігор. З приставок є PS4. Доки не було приставки я піратив ігри і іноді купував їх в стім. Але з віком розумієш, що не можна витрачати весь час на ігри. Я витрачаю годину-дві на день, якщо щось цікаве – то можу засидітись допізна. Я все це до чого пишу – нема сенсу качати купу ігор, піратити їх, гратись 20 хв і деінсталювати. Можна почитати прев”ю і рев”ю, побачити оцінки та відгуки на Метакритиці, почитати улюблений Плейюей і вже потім приймати рішення купувати чи не купувати гру. Особисто я рідко купую більше двох ігор за місяць.

      Тому PS4 це найкращий варіант покупки для людини, яка вміє рахувати гроші, бо консоль завжди продається дешевше собівартості, а її потужності вистачить років на п”ять. І якщо ігри не піратити, а купувати в стімі, то вкупі з апгрейдом своєї “православної платформи” вийде у підсумку набагато дорожче.

     • Guest

      якщо консолі продаються нижче собівартості, як їхні виробники досі не збанкрутіли?

     • Tony Lain

      Все просто, друже. Розробники платять їм бабло, Думаєш чому ігри в Стімі дешевші ніж в PSN сторі.