Fear the Walking Dead — офіційна назва спін-оффу «І мертві підуть»

Роберт Кіркман, автор коміксу і серіалу «І мертві підуть», повідомив офіційну назву майбутнього спін-оффу — Fear the Walking Dead («Бійтеся ходячих мерців»). Проект отримав замовлення одразу на два сезону, а його прем’єра його прем’єра запланована на це літо. Сьогодні вночі показали дебютний тизер серіалу.

Перший сезон серіалу складатиметься із шести епізодів. Події спін-оффу перенесуть глядачів у Лос-Анджелес, в якому тільки-но спалахнула жахлива епідемія, яка перетворює людей у блукачів. Пан Роберт описав сюжет так:

Пам’ятаєте, як на самому початку серіалу «І мертві підуть» Рік Ґраймс вийшов з коми і жахнувся, подумавши: “О Боже, зомбі! Дивно…” Так от, в спін-оффі ми трохи відмотаємо події назад і покажемо, що було до цього “О Боже!”. Але я б не став називати нове шоу приквелом, оскільки основні події розгорнуться в той же час, що і у всесвіті The Walking Dead.

Нагадаємо, що півторагодинний фінал 5-го сезону «І мертві підуть» був показаний сьогодні уночі.

Читайте також

Telltale анонсувала другий сезон The Wolf Among Us (і не тільки)

The Walking Dead: New Frontier. Продовження історії

Рік та Морті — The Walking Dead (ПАРОДІЯ)

Зʼявився релізний трейлер The Walking Dead: Season Three

Порадник ґеймера: Грудень 2016

Дайджест нових серіалів. Телеканал Fox

Відбувся реліз другого епізоду The Walking Dead: Michonne

Подробиці 3 сезону The Walking Dead від Telltale

 • Андрій Бойко

  чекаю з нетперпінням

 • Олександр Xray_StyleZ Величко

  Для мене серіал “помер” ще у третьому сезоні, коли перетворився на повне сміття.

  • І не кажи, таке люте паскудство, що нема сил терпіти. Я додивився третій сезон до кінця і мені здалося, що творці серіалу просто тролять таким ставленням своїх глядачів. І це я ще не читав комікс тоді. А коли прочитав рисований роман, зрозумів, що справи ще гірші.

   Але оце відгалуження, про яке новина, робиться за участі пана Кіркмана, то може концентрація дебілів у хронометражі буде значно меншою?

   • Олександр Xray_StyleZ Величко

    Хто його знає? Тема вже, все-таки, дуже заїжджена, а тому такого “ВАУ-ефекту” як від першого сезону вже не буде. Більшість серіалів помирає після 1-2 сезону(сподіваюся, що GoT не спіткає та сама доля). І, навіть, якщо Кіркману все ж вистачить наснаги навести порядок у сюжеті серіалу, все одно, мені цей серіал не буде цікавий, бо я вже це бачив. Без новизни – це буде провал.

    • Вова Собко

     Та вже потрохи і GoT стає все нуднішим. В останньому( на даний час ) сезоні дійсно круті сцени (як от вмер той паскудник) можна перерахувати буквально на пальцях руки. Цікавими персонажами залишилися тільки Ар’я та Тіріон. Ну, і Джон Сноу та Бран пов’язані із цікавими подіями, але самі такими давно не являються. Стабільними в серіалі залишаються тільки цицьки. які стабільно з’являються на екрані. щоб глядачі не померли із нудьги.

     • Олександр Xray_StyleZ Величко

      Можливо, курва, варто лишити спойлери при собі, не думаєш?

     • Вова Собко

      Якщо цицьки для тебе спойлер. то вибач)

 • Tony Lain

  О, нарешті фінал, можна буде швидко проклацати всі соплі і подивитись до кінця )

Популярне