FlatOut 4: Total Insanity вийшла в Steam

Автомобільні безлад і хаос повернулися: четверта гра карколомної серії FlatOut вийшла в Steam.

Гаряча FlatOut 4: Total Insanity дозволяє своїм шанувальникам бити, палити та спричиняти хаос як самотужки, так і в мережевому режимі з друзями. ПК-версія гри має безліч ексклюзивного для «пекарів» умісту: арени «Крижане озеро» та «Фабрика», два автомобілі, два водії, години безкоштовної музики та цілком звичні досягнення, колекційні картки й таблиці рекордів.

Розробники обіцяють невзабарі «прикрутити» підтримку Майстерні Steam, а головний виконавчий директор Kylotonn Games Роман Вінсент (Roman Vincent) заявив: «Ми також плануємо розвивати підтримку мов і оновлення в майбутньому, оскільки ми продовжуємо слухати, чого хочуть гравці Steam».

Гра має 27 настроюваних автомобілів, 20 динамічних локацій на всі смаки, легендарні режими трюків і арени, однокористувацьку кампанію, мультиплеєр і новий режим штурму.

Коштує FlatOut 4: Total Insanity близько $20, але до 11 квітня її можна придбати за $16,99. Європейський цифровий реліз для PlayStation 4 та Xbox One відбувся 17 березня, а коробкові консольні версії мають вийти 2 травня, принаймні в Америці.

Читайте також

Перші скріншоти FlatOut 4: Total Insanity

Анонс нової FlatOut

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо перевидання року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Switch сягнув відмітки у 10 мільйонів проданих консолей

Nintendo Switch

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Карткова гра The Lord of the Rings взимку вийде в дочасний доступ

The Lord of the Rings

Популярне