Fortnite — новий серйозний конкурент PUBG

Fortnite: Battle Royale

Не минуло й двох днів з моменту запуску режиму “Королівської битви” в Fortnite, а видавець Epic Games вже поспішає поділитись зі спільнотою досягненням свого дітища: режим спробувало більше мільйона користувачів у перший же день! — повідомили вони в своєму Твіттер-акаунті. Причин цьому дві: безкоштовність та доступність на ПК, Xbox One та PS4, — що в порівнянні з основними конкурентами, Bluehole Studio, виглядає як серйозні переваги. Так ще й розробники Playerunknown’s Battlegrounds здійняли бучу навколо розробки суперників, тим самим забезпечивши студії дешеву та ефективну рекламу.

Залишається тільки гадати, яку відповідь готують корейці, та як саме вони збираються втримувати свою аудиторію, коли зовсім поряд така ласа альтернатива.

Читайте також

Обираємо шутер року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Tencent продемонструвала власний мобільний PUBG

Playerunknown’s Battlegrounds Mobile

PlayNews #310 — Neverwinter Nights…

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

«Королівська битва» — тепер і у Warface

Warface

Ascent: Infinite Realm — анонс нової MMORPG від Bluehole

Ascent: Infinite Realm

Чергова «Королівська битва», цього разу на мобільних пристроях

Glorious Mission

PlayNews #305 — Loot box’и, PUBG…

Overwatch loot box

PlayNews #304 — Red Dead Redemption 2, PUBG…

Red Dead Redemption 2
 • jaguar_arx

  Ну те що її спробували ще не значить, що в неї будуть грати. То ж казати що то конкурент – ще зарано. Але те що сервери витримали – то вже добрий знак.

 • Dmytro Kuzmenko

  Серйозний конкурент? Та це ж треш якийсь, а не гра. Певен, що Epic добре заплатили Bluehole за «бучу» і це частина маркетингу.

  • Тарас Паславський

   ну чому зразу треш ? Свою аудиторію вона знайде…

   • Dmytro Kuzmenko

    Напевне це у мене суб’єктивна алергія на таку графіку, точніше на повну відсутність графіки, і на безглуздий ігролад))) Чому Epic, маючи гігантські фінансові можливості, не зробить щось нормальне? Дратує, коли багаті компанії просто хочуть скосити бабла, вклавши мінімум зусиль і штампуючи банальності, а у дійсно талановитих та оригінальних розробників просто немає грошей, аби зробити щось масштабне і круте. От глянути як починався Fallout, настільки крутими були 1-2 — це було дійсно нове слово і цілий світ, попри велетенські технічні та фінансові обмеження, і у що виродилися останні частини, особливо по DLC видно. Скоро з Fallout зроблять майнкрафт.

    • Тарас Паславський

     не у графіці щастя, навіть низькополігональний графон може виглядати стильно :) Ну а щодо ігроладу це вже на колір і смак, хоча я й сам не любитель королівських битв.

Популярне