Game of Thrones — трейлер 5 сезону

У п’ятому сезоні телесеріалу Game of Thrones нас чекає розгорнення подій 4 і 5 книжок із циклу «Лід і полум’я», а більше Джордж Мартін не написав. Отже після 5 сезону, можливо, доведеться усім фанатам серіалу приєднатися до фанатів книжкового першоджерела і молитися, аби Мартін не вмер передчасно, а він вже не молодий і не дбає про себе, засранець.

Але пан Мартін розуміє всю серйозність становища і вже переказав свій задум та закінчення саги довіреним особам, тож серіал і книжки — у безпеці.

Перший епізод 5 сезону цього епохального серіалу від HBO буде показано 12 квітня 2015 року.

Читайте також

Автор «Містера Робота» працює над новим кіберпанковим серіалом

Скільки треба модів Skyrim для відтворення трейлеру «Гри престолів»?

Paramount зніматиме серіал за мотивами Battlefield

ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: ЛАМІНАНІСТЕРИ

Чому Тіріон Ланістер нам подобається?

В новому сезоні “Гри престолів” нас чекає найбільша битва в історії серіалу

Blues and Bullets відтепер офіційно українською

ЩоЗаШоу — 11.22.63

 • Interzeroid

  Шліть воронів, бо Зима вже близько!

 • pan Vusan`

  Ну одне діло, що він розказав свій задум довіреним особам, а ось інше питання чи захочуть вони написати все так, як він захотів? Раптом вони захочуть зробити із серії дійну корову і розтягнуть її ще на пару книг, а відповідно і на декілька сезонів. Або взагалі купу спін-оффів нароблять.

  • Oleh Kulikov

   По-перше, дядько Джордж окреслив кінцівку загальним вектором, без надміру подробиць. Тобто чи він сам, чи будь-хто інший в ході написання може додати купу дрібніших елементів.
   По-друге, в таких випадках роблять юридичних захист (як Роберт Джордан з “Колесом часу”). Такі документи навіть без передачі спадкоємцям закріплюють авторське право ще на 50 років після смерті автора.

Популярне