Game of Thrones — трейлер 5 сезону

У п’ятому сезоні телесеріалу Game of Thrones нас чекає розгорнення подій 4 і 5 книжок із циклу «Лід і полум’я», а більше Джордж Мартін не написав. Отже після 5 сезону, можливо, доведеться усім фанатам серіалу приєднатися до фанатів книжкового першоджерела і молитися, аби Мартін не вмер передчасно, а він вже не молодий і не дбає про себе, засранець.

Але пан Мартін розуміє всю серйозність становища і вже переказав свій задум та закінчення саги довіреним особам, тож серіал і книжки — у безпеці.

Перший епізод 5 сезону цього епохального серіалу від HBO буде показано 12 квітня 2015 року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Interzeroid

  Шліть воронів, бо Зима вже близько!

 • pan Vusan`

  Ну одне діло, що він розказав свій задум довіреним особам, а ось інше питання чи захочуть вони написати все так, як він захотів? Раптом вони захочуть зробити із серії дійну корову і розтягнуть її ще на пару книг, а відповідно і на декілька сезонів. Або взагалі купу спін-оффів нароблять.

  • Oleh Kulikov

   По-перше, дядько Джордж окреслив кінцівку загальним вектором, без надміру подробиць. Тобто чи він сам, чи будь-хто інший в ході написання може додати купу дрібніших елементів.
   По-друге, в таких випадках роблять юридичних захист (як Роберт Джордан з “Колесом часу”). Такі документи навіть без передачі спадкоємцям закріплюють авторське право ще на 50 років після смерті автора.