Games Gathering — наймасштабніша в Україні конференція ігроробів

202169579

5 та 6 грудня вперше за останні кілька років у Києві відбудеться наймасштабніша в Україні конференція ігрових розробників Games Gathering, на якій не просто прочитають лекції, а й проведуть так звані ґеймбатли — змагання між спеціалістами, що беруть участь у розробці комп’ютерних ігор.

Усього заплановано 24 лекції від досвідчених спеціалістів з ігрової індустрії. Презентації торкнуться багатьом нагальних тем розробки ігрових проектів: ґеймдизайну, програмування, QA, маркетингу і т. д. Доповідачами будуть представники студій Epic Games, Red Beat, ERS Games Studio, 4A Games та інших.

Унікальною особливістю заходу стане проведення шести ґеймбатлів по арту та ґеймдизайну. Ґеймбатли — це 23-годинні змагання, на яких спеціалісти з кожної конкретної галузі отримають оригінальні завдання, що дозволять перевірити їх рівень професійної підготовки. Переможців визначать методом голосування експертного журі.

У Games Gathering візьмуть участь близько 500 гостей з більш ніж 60 українських та зарубіжних компаній, що виробляють ігрові продукти. Ми будемо слідкувати за підготовкою конференції, але, якщо вас вже зацікавила ця подія, то просимо відвідати офіційний сайт заходу, щоб дізнатись подробиці та зареєструватись як відвідувач.

Читайте також

У Fortnite: Battle Royale зіграло понад 40 мільйонів гравців

Fortnite: Battle Royale

Враження від Games Gathering 2017

Games Gethering 2017

Games Gathering — свято для ґеймерів

Games Gathering 2017

Конференція Games Gathering подвоює потужність!

Games Gathering 2016

29 квітня у Києві відбудеться Game Craft Conference

eSPORTconf UAH — перша українська кіберспортивна бізнес-конференція

Deep Silver не планує випускати нову «Метро» у 2017

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #14

  • Це все дуже чудово, але щоб взяти участь потрібно вивалити 700-1200грн
    Напрошується теза: ” – це лише бізнес і немає там ніякої ґейміндустрії”, на жаль…

    • Але ж ґейміндустрія — це і є бізнес. 50 доларів за вхід для розробників ігор — це взагалі ніщо, особливо, коли йдеться про можливість повчитися і себе продати.

  • alex kramer

    Цікаво,скільки ж збереться всього слухачів цих лекцій.Мабуть,народу буде багато.

Популярне