Games Gathering повернеться до Києва у грудні, цього разу ще епічнішим

Games Gathering 2018 — найбільша конференція розробників ігор у СНД, пройде 8-9 грудня у Києві, в «Міжнародному виставковому центрі». Цього року Games Gathering набуде грандіозних масштабів! Кількість лекцій зросла удвічі, тепер їх понад 100. Усі інді-команди, а їх цьогоріч близько 90, отримають безкоштовні стенди для демонстрації своїх проектів. І ще один немаловажливий бонус події — вечірки.

Протягом двох днів конференції, лектори з провідних українських та зарубіжних компаній прочитають понад 100 лекцій за основними напрямками ґейм-індустрії: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, бізнес, маркетинг, VFX, VR, QA тощо.

Усі лектори мають значний досвід у сфері розробки відеоігор та приймали участь у створенні успішних проектів у таких компаніях як: CD Project RED, Riot, Ubisoft, Crytek, Epic Games, Unity, 4A Games, King, Plarium, Rovio, Facebook тощо. Серед доповідачів будуть такі відомі особистості: Андрій Білецький, Creative Director Wargaming, Олександр Штаченко, Product Owner Panther Gaming, Анна Марцелюк, Gaming Partnership Manager з Google.

Також уже підтвердили свої доповіді Ян Хіхловскі, CEO Mindsense Games, Дарія Рубашная, Head of Gaming Content & Partnerships з Youtube, Сімонас Віткунас, Game Designer у компанії Nordcurrent і, звісно ж, неперевершений Джама Джурубаєв, Senior Concept Artist з Lucasfilm. Детальнішу інформацію про доповідачів ви можете знайти за посиланням.

У порівнянні з минулим роком, кількість учасників Indie Blast суттєво збільшилася, що каже про зростання інтересу до інді-сцени. У цьому році на заході буде близько 90 команд інді-розробників, що демонструватимуть свої ігри усім бажаючим, а також зможуть знайти потенційного видавця та інвестора. Як і завжди, інді-командам, що вчасно подали заявки, стенди надаються безкоштовно. А компанія Epic Games, за традицією, надасть розробникам, що роблять свої ігри на рушії Unreal Engine 4, не тільки унікальне брендування стендів, а й безкоштовні преміум квитки для команд. Окрім цього інді-проекти приймуть участь у конкурсі Indie Blast Awards, а переможці отримають чудові призи від партнерів заходу.

Унікальна особливість конференції — батли, які завжди високо оцінювалися відвідувачами Games Gathering. Батли — традиційні змагання з ґейм-дизайну та арту, де учасники зможуть помірятися майстерністю з колегами та отримати фідбек від професіоналів, а переможці — призи від спонсорів. Як і в минулі роки, на Games Gathering 2018 пройде шість батлів: 3 з ґейм-дизайну та 3 з арту.

Дві вечірки, що проводяться у рамках конференції, — це чудова можливість для неформальних зустрічей, спілкування зі старими друзями, заведення нових знайомств та зміцнення ділових зв’язків. Попередня вечірка відбудеться напередодні старту конференції, тобто 7 грудня.  А 8 грудня власників преміум-квитків запросять на головну вечірку Games Gathering 2018, яку спонсорує компанія Epic Games. І цей захід обіцяє бути по-справжньому епічним!

Games Gathering 2018 — це чудова можливість отримати інформацію про сучасне становище індустрії, а також розширити свої професійні навички та отримати новий імпульс для розвитку в улюбленій справі. Реєструйтеся уже зараз за посиланням, поки ціни не зросли!

Згадки з минулого року

 • Конференція Games Gathering: коротко про головне

  Конференція Games Gathering: коротко про головне

 • Інтерв’ю з творцем незвичного ігрового контролера Tornado

  Інтерв’ю з творцем ігрового контролера Tornado

 • Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

  Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

 • Інтерв’ю з організатором Games Gathering

  Інтерв’ю з організатором Games Gathering

 • Games Gethering 2017

  Враження від Games Gathering 2017

Читайте також

Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

До подорожчання квитків на Games Gathering 2018 залишилося мало часу

Games Gathering

Інтерв’ю з творцем ігрового контролера Tornado

Інтерв’ю з творцем незвичного ігрового контролера Tornado

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Інтерв’ю з організатором Games Gathering

Інтерв’ю з організатором Games Gathering

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Враження від Games Gathering 2017

Games Gethering 2017

Games Gathering — свято для ґеймерів

Games Gathering 2017

Популярне