Gamescom 2015: анонсоване перше велике доповнення для Cities: Skylines

Paradox Interactive анонсувала After Dark, перше велике доповнення для чудового симулятора мера Cities: Skylines, у якому нарешті додадуть зміну дня і ночі.

При цьому, ніч у грі буде не просто косметичним явищем, як це було у модифікаціях на цьому тему, а прямим чином впливатиме на життя мешканців міста і загальну механіку гри. До прикладу, ви зможете поставити кілька комерційних зон, які будуть спеціалізовані виключно на нічних розвагах. Отож тепер ніхто не заборонятиме вам створити власний Лас-Веґас, у якому все найцікавіше починається з настанням темряви.

Іншим нововведенням стали пляжні зони, де можна організувати відпочинкову атмосферу біля води. Пляжні бари, риболовні місця, розкішні яхти, — це лише частина того, що буде розміщуватись уздовж вашої берегової лінії.

У містах почнуть їздити таксі, які дозволять гостям вашого міста добиратися куди треба. Ще більш сприятиме популярності вашого міста міжнародний аеропорт, який здатен приймати значно більшу кількість туристів, ніж звичайний. З’являться в’язниці, які вирішать проблему із переповненням поліцейських відділків.

Прихильники екологічно-чистого транспорту втішаться велосипедам і доріжкам для них. Як і в багатьох сучасних містах, на дорогах Cities: Skylines з’являться спеціально відведені на рух громадського транспорту смуги, що дозволить автобусам не стояти в заторах зі звичайними автомобілями.

Безкоштовною буде лише та частина DLC, що додає цикл дня і ночі. За решту доведеться заплатити. Скільки, не сказали.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Станислав Яворский

  Ось і чудово. Молодці хлопці, не стоять на місці, не залишають ігрову спільноту. Нехай живе справа Simcity!)

 • Interzeroid

  А там перевізні печі для спалювання продуктів будуть?

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   Це доповнення буде доступне лише для одного регіону. ;)