Голова Epic Games пророкує смерть єдиній платформі Microsoft

Не встигла Microsoft анонсувати свою Universal Windows Platform, метою якої є об’єднання Xbox One, ПК та інших розумних пристроїв у єдину платформу, як Тім Свіні, голова Epic Games оприлюднив дуже дошкульну статтю на The Guardian, де закликав ігрову індустрію протистояти цій платформі та не коритись закритій екосистемі.

Вони урізають свободу користувачів використовувати повнофункціональне ПЗ для ПК і заважають розробникам та видавцям підтримувати прямий зв’язок зі своїми клієнтами.

Свіні зазначив, що не має нічого проти крамниці застосунків Windows 10, але вважає, що UWP забезпечить «Магазину Windows» штучну перевагу, за допомогою якої корпорація витіснить продавців-конкурентів з ринку.

Основна проблема цієї новітньої Universal Windows Platform — це закритість“, — продовжує Свіні. „Зі самого початку впровадження платформи буде неможливо звантажувати UWP-застосунки зі сайтів видавців та розробників, оновлювати їх та взаємодіяти з ними будь-яким іншим способом без крамниці Windows“.

Тім Свіні, голова Epic Games
Тім Свіні, голова Epic Games

Директор Epic Games також нагадав, що було б непогано дозволити Steam, GOG та іншим створити власні незалежні торгові майданчики, які б торгували UWP-додатками, але обов’язково без сплати Microsoft якихось там відсотків.

На мій погляд, якщо Microsoft не скорегує розвиток UWP таким чином, ця платформа може зникнути, повинна зникнути і зрештою зникне.

Щоправда, на критику майже відразу відгукнулися спочатку віце-президент підрозділу, що клопочеться розробкою Windows, а потім і сонцесяйний Філ Спенсер.

Перший запевнив Тіма, що UWP — повністю відкрита екосистема, підтримку якої можна буде додати в будь-яку крамницю. Також він перелічив доступні майбутнім розробникам UWP-застосунків технології, мов, творцям — усі карти в руки.

Філ Спенсер відповів на критику у Твіттері, зазначивши, що Windows завжди була і буде дружньо ставитись до розробників софту й заліза, а обговорення подальших кроків розвитку UWP увійде в програму конференції Build, що відбудеться цього місяця.

Читайте також

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

Характеристики Project Scorpio і інші деталі

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

PlayNews #265 — Microsoft, No Man’s Sky…

Свіже оновлення Windows 10 матиме багато цікавого для ґеймерів

Оприлюднено системні вимоги Forza Horizon 3 (+ нове відео)

Прев’ю Paragon

PlayNews #252 — Quake Champions, Batman…

  • ну побачимо, цікаво спостерігати за цим

Популярне