Готується до випуску настільна гра «Мор. Утопия»

Нещодавно російська студія Ice-Pick Lodge розповіла про настільну гру за мотивами нестандартного жахастика «Мор. Утопия». Забавка, якою спершу планували нагороджувати грошодавців у кампанії збору коштів на римейк оригінальної гри на Kickstarter, подорослішала і стала окремим проектом.

Насолодитися іграшкою зможе компанія від 2 до 4 людей. Їм доведеться взяти на себе ролі Чуми та лікарів. Кількість останніх може змінюватися, але один з гравців обов’язково мусить бути Пісочною Виразкою. На відміну від відеогри, Чума матиме волю, яку проявлятиме гравець, керуючи хворобою. Усього в забавці три картки лікарів: Бакалавр, Гаруспік та Самозванка, кожний з яких має особливі здібності.

Творці позиціонують свій витвір як PvP-проект. Тобто, гравці муситимуть не взаємодіяти, а боротися одне з одним. До того ж, виграти зможе тільки один: якщо ви лікар, а успіху досяг ваш колега — на жаль, ви йдете ні з чим. Але не все так просто: подолати Чуму можна тільки співпрацюючи, тож протягом гри вам доведеться проявляти взаємовиручку, а потім прийде мить, коли в чиюсь спину встромиться ніж.

Придбати заповітну коробку всі бажаючі зможуть вже навесні. Тривалість гри складатиме 1–1,5 години.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Тарас Максименко

    Геть нема бажання споживати продукт будь-якого ґатунку від нашого «сусіда»..

    • Pavlo Dezhyn

      цілком згідний, я вже давно для себе вирішив не купляти настілки локалізовані російською мовою