Деталі мультиплеєру No Man’s Sky

no-mans-sk1y

Студія Hello Games повідомила, що мультиплеєрна складова у їхній довгоочікуваній грі No Man’s Sky буде не зовсім такою, якою ми собі її уявляємо. Штука в тому, що зустрітися з друзями, які теж гратимуть у цю гру, буде майже неможливо.

Це пояснюється тим, що розміри гри надзвичайно великі, а кожен гравець починатиме гру у випадковій точці. Тому навіть, якщо ви з другом задасте собі мету зустрітись, зробити це буде надзвичайно важко. Детальніше пояснив керівник компанії Шон Мюррей:

Нас постійно запитують про те, яким буде мультиплеєр у нашій грі. Але думаю, лиш люди його побачать, то відразу зрозуміють, як це — бути далеко-далеко від інших гравців. Ви, звісно, запитаєте: „А що, якщо я знаю, де саме з’явився мій друг? Я зможу до нього дістатися?“ Якщо вистачить терпіння, то, звісно, зможете. Зрештою приземлитеся на ту ж саму планету і скажете другові: „Я на планеті розміром із Землю, стою на горі, а ти де?“

Зазначу, ми не намагаємося зробити MMO, де ви можете грати з 60 тисячами людей на екрані. Ми обходимося ситуацією, де гравці можуть пролетіти повз вас, або ви час від часу зможете випадково зіткнутися з іншими користувачами.

Проте чи є це мінусом гри? На мою думку, аж ніяк! Адже суть тут в тому, щоб досліджувати безкрайні галактики і набувати гору особистих вражень від цього. Нагадаю, що реліз цього феномену ігроіндустрії відбудеться наступного року для PC i PS4.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • З одної сторони це круто з другої не очень, але я гадаю, що щось типу телепортера буде.

  • creosine

    Здається мені, що гра буде розчаруванням… Такою собі Starbound в 3d.