GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»

Творці «Козаків» повідомили про вихід DLC, що додасть у гру нові ігрові механіки, націю та кампанію. Вийде «Варта високогірʼя» 11 квітня.

Міні-доповнення дозволить гравцеві очолити Шотландію та взяти участь у тріумфах безстрашних горців. Від битви під Марстон-Муром до відомого повстання якобітів вам доведеться вести синів Альби у бій. Нова нація з унікальними ігровими механіками, девʼятьма юнітами та особливими будівлями зʼявиться в серії ігор уперше.

«Варта високогірʼя» також подарує гравцям ШІ-помічника, що допомагатиме в непростій справі керування державою. Асистент підкаже, яку будівлю варто побудувати наступною, коли у вас зʼявиться достатня кількість ресурсів, а також візьме під своє крило забутих селян і спрямує їх на пріоритетні завдання, тож гравець не морочитиметься повсякденними справами, а зможе сфокусуватися на більш цікавих речах: баталіях та розгромі суперника.

Як не дивно, але «Варта високогірʼя» не стане частиною сезонної перепустки під назвою Deluxe Edition, та її власники ще отримають своє, а саме два доповнення, найближче з яких побачить світ у травні.

Читайте також

Анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 від GSC Game World?

Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

Підтримка «Козаків 3» триває: Майстерня Steam, GNU/Linux і macOS

GSC анонсувала друге доповнення до «Козаків 3» — «Сходження до слави»

Путівник україномовними іграми Steam

Обираємо розчарування року | PUGA 2016

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Анонсовано перше доповнення до «Козаків 3» — «Дні величі»

 • Богдан П

  То варта буде буде платною? І може хто знає чи все таки планується колекційне видання?

  • НикИТОС

   Так, міні-доповнення буде платним.

   • Богдан П

    Якось не зрозуміло…на Стімі ціни не має….тільки вказано що для того щоб отримати це доповнення потрібно мати основу Козаки 3…та і вже ж виходили доповнення з націями іюнітами і новими кампаніями і вони були безкоштовними тим хто купив повну версію Делюкс

    • НикИТОС

     Ба більше, вони безкоштовні для всіх. Напевно, GSC зазнала діри в бюджеті, тому й вирішила зробити «Варту високогірʼя». Хоча працівник студії на форумі розповів, що на міні-доповнення їх надихнула спільнота, зокрема шотландська.

     • Богдан П

      То якось логічніше було б для всіх робити платно, а для тих хто придав ліцензійну Делюкс версію – безкоштовно…наприклад рік….а потім всі доповнення вже платно і для тих хто купив Делюкс

     • НикИТОС

      Це навпаки більш нелогічно. Ніколи не бачив такої практики відчуження купленого вмісту.

     • Богдан П

      Не знаю про яке відчуження Ви кажете… я просто дивуюсь чому ті хто купив Делюкс повинні тепер ще докупляти доповнення…

Популярне