GTA 5 — подробиці оновлення Heists і знятки

Компанія Rockstar Games поділилася новими подробицями довгоочікуваного оновлення багатокористувацької складової GTA 5, яке має вийти 10 березня. Також розробники показали цілу підбірку нових скріншотів.

Оновлення Heists привнесе у GTA Online не лише сплановані пограбування, але й три нових режими, а також щоденні завдання у відкритому світі. Спочатку щодо режимів:

 • Come Out to Play — команда з трьох гравців втікатиме від мисливців, які пересуватимуться на мотоциклах і квадроциклах. Ціль команди втікачів — дістатися до притулку, тоді як мисливці мають їм у цьому перешкодити. Цікавість у тому, що кожен з бігунів матиме необмежений вибір зброї, але при цьому лише одне життя. На відміну від них, мисливці мають необежений запас життів, але можуть стріляти тільки з дробовиків.
 • Siege Mentality — подібний режим. Але цього разу не потрібно тікати, а навпаки — захищати певну територію в той час, як атакуюча команда робити нальоти. Сутички відбуватимуться за системою 4 проти 6. Хоча тих, хто атакує, буде більше, вони знову обмежені самими дробовиками.
 • Hasta La Vista — погоня на купку велосипедистів, які утікають від зграйки здичавілих далекобійників, мета яких задавити усіх сторонників екологічного транспорту.

Як ми вже казали, починаючи з 10 березня гравцю онлайн-режиму видаватимуть щоденні цілі (Daily Objectives) — список із трьох місій, який буде інакшим кожного наступного дня. Щоденно виконуючи такі завдання, з часом гравець зможе дійти до вельми солідної винагороди — 500 тисяч місцевої валюти.

Якщо ж повернутись до режиму пограбувань, то проходження кожної такої місії триватиме дві-три години. Журналісти, які встигли спробувати його, зауважили, що тут вкрай необхідна організована командна робота, адже у команди буде лише два життя для виконання поставленої цілі. Варто зауважити, що доступ до Heists матимуть лише гравці із рівнем не менше 12-го.

ПК-гравці, сціплюйте зуби, чекаючи 14 квітня — тоді запланований вихід повноцінної версії ​Grand Theft Auto V.

Читайте також

Усі наступні ігри Take-Two матимуть мікроплатежі

GTA Online

Red Dead Redemption 2: перенесення та нові скріншоти

Оголошено номінантів The Steam Awards 2016

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Grand Theft Auto IV отримала новий патч вперше за 6 років

Найоперативніший PlayNews #264

Трейлер Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 офіційно анонсовано

 • Interzeroid

  “ПК-гравці, сціплюйте зуби, чекаючи 14 квітня — тоді запланований вихід повноцінної версії ​Grand Theft Auto V.”
  Не факт, не факт…

  • Didok

   Навже комусь ще не насрати на це)

   • Interzeroid

    Мені байдуже, я цю гру хіба що для консолі купуватиму. Але на ПК її чекає величезна купа людей.

 • Traveler

  Графу, відкритий великий світ і продумані місії, onlineзаруби тільки у світ STALKER2 ^_^
  ОЦЕ БУЛО Б МЕГА КРУТО :D

 • B11zzard

  “знятки”

  Вибачте, я відстаю від темпу сьогодення, де кожен свої слова придумує. Знятки – це знижки по загальноприйнятому?

  • Reveta

   знятки це фото… Принаймі мені так мама говорила в дитинстві))

Популярне