H1Z1 — дата виходу у Steam Early Access

95380

Розробники з компанії Sony Online Entertainment повідомили про дату виходу дочасної версії багатокористувацького виживастика H1Z1. Джон Смедлі, виконавчий директор студії повідомив, що реліз гри у Steam Early Access відбудеться на початку наступного року — 15 січня.

Пан Смедлі одразу попередив, що на шанувальників чекає справжнісінька альфа з купою баґів і недопрацювань (ех, навіть у цьому намагаються плагіатити DayZ). Придбати ранню версію гри можна буде у двох варіантах: стандартному ($20) і преміальному, ціна якого покищо невідома. Володарі останнього варіанту зможуть спробувати додаткові режими гри, які будуть доступні з часом. Власникам стандартного видання теж дозволять пограти у них, але вже за додаткову платню.

H1Z1 — гра у світі, ураженому зомбіапокаліпсисом. Гравці зможуть відчути на собі суворість такого життя. Окрім того, у H1Z1 можна буде збудувати свою базу безпеки, де можна переховуватися разом із друзями.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Interzeroid

  Гра мене вельми зацікавила. І чекає нас не альфа, а закрита бета. Через півтора – два місяці по тому, обіцяють вже відкрите бета-тестування.
  На рахунок ціни, то думаю, буде на третину менша.

 • Mr. Inceptive

  Теж зацікавився цим проектом. С самого початку говорили, що буде поширюватися по моделі
  Free-to-play, але, мабудь, це вже після релізу. А то сміховиння якесь, за забаговану версію ще й грошей просять, доведеться чекати, хоча навіть якщо відійдуть від обраного курсу, то я навіть готовий віддати гроші, аби лиш гра не була паскудною і виправдала надії.

 • Interzeroid

  До речі, помітив цікаву річ. Якщо в Європі та США досить великий гайп через цю гру, то у нас повний штиль: є гра, немає гри – якось пофіг.

 • Taras Fostiak

  Передісторія цієї гри просто ідіотична…