Halo 5: Guardians — дата виходу і трейлери

Компанія Microsoft повідомила дату виходу шутера Halo 5: Guardians. Проект, що розробляється в ексклюзивній версії для консолі Xbox One, з’явиться на прилавках магазинів 27 жовтня 2015-го року. На наше щастя розробники показали аж два нових кінематографічних трейлера.

Перший з них показує події зі сторони Майстера Чіфа. Він іде повз уламки і зрештою знаходить спартанця на ім’я Лок, який безпомічно лежить в руїнах.

А у другому трейлері все міняється місцями — тепер нам демонструють погляд спартанця Лока, якийбачить ледь живого Чіфа і звинувачує його в масштабні руйнування. “Майстер Чіф. Спартанець Лок. Хто з них мисливець, а хто — жертва?”, — таким загадковим чином розробники не слабо нас заінтригували.

Голова студії-розробника 343 Industries Бонні Росс, зауважив:

У Halo 5: Guardians розгортається епічна драма. Гравці, які ніколи не брали під сумнів свої уявлення про героїв, події та таємниці Halo, будуть вражені масштабами битв в Halo 5: Guardians. Ми з нетерпінням чекаємо моменту, коли зможемо вперше представити гру фанатам Xbox з усього світу на виставці E3 в червні цього року.

Ну що ж, кращого вибору у нас нема — почекаємо Е3. До неї вже недовго.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Killer Bee

    Треба Halo на ПК, ну дуже треба)