Hitman стане повністю епізодичним

hitman

Io-Interactive повідомляє про зміну формату нової Hitman. Гра стане повністю епізодичною, та виходитиме сезонами. Так, у день релізу гравці отримають тільки пролог та рівень у Парижі, а всі інші рівні, що раніше входили до стартового пакету, виходитимуть протягом року.

У квітні нам дадуть можливість відвідати сонячну Італію, в травні — Марокко. Також розробники обіцяють щомісяця випускати оновлення з безкоштовними локаціями та незначними ґеймплейними покращеннями. Відомо, що до кінця сезону планується вихід рівнів у Таїланді, США та Японії. У перервах між оновленнями гри проводитимуться щотижневі заходи, а також маленькими порціями виходитиме запланований додатковий контент.

hitman_gamescom_atticshot

За словами розробників, такий підхід дозволить більш ретельно та якісно опрацювати кожну локацію, та подарувати ґеймерам більше насолоди від гри. Відомо, що стартовий пакет розробники оцінили в $15, а за кожну наступну локацію треба буде доплатити по $10. Ціна на повний комплект залишилася незмінною — $60. Гра вийде 11 березня для PC та консолей нового покоління.

Читайте також

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Серії Hitman може настати гаплик. Дякуємо довбикам зі Square Enix

IO Interactive змінює лого і переїжджає в нову студію

Silence від Daedalic виходить у листопаді

Дату релізу Gran Turismo Sport перенесли

PlayNews #254 — Quantum Break, Pokémon Uranium…

Killing Floor 2 ощасливить ґеймерів уже 18 листопада

No Trace — чорний Hitman в ізометрії

 • На словах, такий підхід подобається. Оскільки ігор виходять багато, епізод Hitman’а всюди зможе вписатись і до того ще й гру стабільно гратимуть протягом року. Головне, щоб була варіативність, просторі локації і щоб на проходження витрачалось близько 2-х годин.

  • Роман Коваленко

   Пiдтримую

  • Вова Собко

   Дві години? Одна справа дві години для таких задрів як я і, можливо. ти, які полюбляють обнишпорити всі закутки для ідеального проходження завдання. Але з іншого боку, якщо для проходження однієї місії на підготовку витрачатиметься щонайменше 2 години, то це просто може відлякати потенційних гравців, які не надто фанатіють від стелсу. Хоча, якщо судити по відосику про локацію Сапієнца, то одна місія дійсно може затягнутися на дві години. що не може не тішити.

Популярне