Кхмери завітають до Civilization VI

Значна частина любителів серії засмутилась, коли цивілізація Кхмерів обійшла боком Civilization V. Та тепер вона повертається на радість гравцям у Civilization VI. Очолить її Король Джаяварман VII. У цієї нації будуть такі перки: релігійна бомба та бойові слони з балістами на спинах.

Очікувати виходу доповнення для Civilization VI слід зовсім скоро, а разом з ним завезуть пачку дрібних покращень балансу. Гравці, що придбали Deluxe версію гри, отримають нову націю безкоштовно.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Хрюнт

  “Хмери”? Ви серйозно? Може вже тоді краще “гмери””гомери””химери”?

  • Володимир TooL Вітовський

   Kharkiv! Ви серйозно? Може тоді вже краще Гарків або Харьков?

   • Хрюнт

    Еее, то “хмери” з “Хамбоджі”? От реально, звідки ви взяли таку назву для народу, який в усіх літературних джерелах та інтернетах носить назву “кхмери”, шось мій внутрішній географ рже як кінь з вашого словотвору і передає привіт вашим вчителям у школі…

    • Володимир TooL Вітовський

     Так, помилка. Невже ваші вчителі в школі настільки акцентували увагу на них? Я, наприклад, про них не чув, тому просто скористався правилом транслітерації. Дякую за правку.

     • Хрюнт

      Перепрошую, якщо виявився грубим. Ви просто не знали Світлани Іларіонівни)))

     • Fork off m8

      Але помилку визнали як тицьнули вже мордою в лайно. А поперед того почали сперечатись. Правила транслітерації для власних назв. Ога.