Homeworld Remastered — ще одне HD-свято

Свято на вулиці усіх фанатів космічних RTS. До нас повернувся Homeworld і Homeworld2 у нових графічних обладунках.

Гра має вразити, як і колись. Адже серія була дбайливо оновлена за участю ключових розробників оригінальної версії з урахуванням критики фан-спільноти. Старий-новий Homeworld оптимізований під сучасні операційні системи, оздоблений новим графічним рушієм з використанням найсучасніших технологій рендеру. Також не забули й про звукову складову. Увесь звуковий ряд оновлено оригінальними акторами.

Для консерваторів є теж бонус, адже купуючи Homeworld Remastered Collection, ви також отримаєте старі версії Homeworld Classic and Homeworld 2 Classic, які теж оптимізовані для роботи на сучасних ОС.

Купуючи серію на Steam ви додатково отримаєте доступ до Homeworld Remastered Steam Multiplayer Beta. Це комбінована суміш усіх модів мультиплеєру для Homeworld і Homeworld 2 в один мод, який дозволить отримати централізований доступ до усього можливого контенту одночасно з двох частин серії. Це обіцяє бути епічним нововведенням.

Є фанати серії? Що взагалі думаєте про ремастеред видання? Тільки рубають гроші, чи таки дбають про нас?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Guinnes

  Доречі, я би ще із задоволенням пограв у ремастеред квестової серії SpaceQuest.

 • Tony Lain

  Обов”язково куплю, подякувати за години задоволення в минулому )

  • О як же я солідарний.

 • Brian Rowley

  Я, звичайно, задоволений перевиданням старих улюблених ігор. Але складається враження, що у людей закінчились ідеї. Подивіться скільки перевидань за останній час. Деяких, таких як Флешбек, краще взагалі би не було.

  • Guinnes

   ситуація нагадує сучасне кіно