Hope For The Future — недоречна пісня із Destiny

Невмирущий сер Пол МакКартні продовжує тішити фанатів своєю творчістю. Ми зі здивуванням прийняли той факт, що саме колишньому „бітлу“ довірили виконати чільну пісню багатокористувацької стрілянки Destiny. І якщо ви досі не придбали консоль і не награлися у цьогорічний недофеномен мережевих ігор, то ось вам готовий відеокліп на пісню Hope For The Future. Лиш незрозуміло, нащо було взагалі записувати цю пісню та ще й вставляти її в таку гру.

Пісня ця чудова і доволі таки натхненна. Розповідає нам про віру у світле майбутнє і про гіпер-мега-супер… мости?!?! Однак по відношенню до Destiny вона — не приший кобилі хвіст. І навіть не тому, що в ній ні разу не чути слова „destiny“. Просто з огляду на мотив і текст складається враження, що це пісня із далеких 60-х минулого століття, коли Пол МакКартні був молодим і жвавим учасником гурту The Beatles. Саме тоді люди замріяно дивилися у майбутнє і чекали від нього золотих гір. Про таке якось не сильно думається у зруйнованому світі, повному неперервних сутичок і закономірних смертей. Мешканці Destiny думають максимум про завтра, до якого було б вельми добре дожити, аніж про прекрасне майбутнє. Хоча насправді гра зовсім не така похмура, що доводить наш огляд.

the-beatles-6

Легендарна „ліверпульська четвірка“, про яку гравці Destiny могли чути від батьків чи бабусь із дідусями.

І хоч сер Пол досі на висоті, але він нестерпно старий! Болісно дивитися на те, як він силується співати і рухатися перед камерою, немов не було усіх тих десятиліть бурхливого життя.

У останніх Ігрочайниках ми вже висловили припущення, що Hope For The Future тривалий час валялася чорновиком у довгій шухляді робочого столу пана МакКартні, аж тут йому трапився перед очі Бобі Котік і спросоня у когось народилася ідея втулити невтулюване у Destiny, яка саме розроблялася. Це припущення підтверджується також і тим, що цільова аудиторія шутера (молодь від 16 до 25) майже не знайома з творчістю видатного британця.

Screenshot_12

Пісня? Кліп? Конфуз? Задоволення задавнених амбіцій?

А як ви думаєте, навіщо було записувати цю пісню і робити з неї кліп? Який у цьому сенс? Здивуйте мене в коментарях, нумо обговорювати.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →