HyperX представив свою першу мишу, нові клавіатуру та DDR4-памʼять

Під час міжнародної виставки електроніки CES 2017, яка проходила у Лас-Вегасі, HyperX представив свою першу ігрову мишу Pulsefire Gaming Mouse, клавіатуру HyperX ALLOY RGB з повнокольоровим підсвічуванням клавіш та оригінальні модулі памʼяті HyperX Predator DDR4 LED, які також отримали повнокольорове світлодіодне підсвічування.

Як зауважив Деніел Келлі (Daniel Kelley), директор з корпоративного маркетинґу HyperX, розширена лінійка ґеймерських аксесуарів забезпечує найвищу продуктивність і комфорт, дозволяючи навіть звичайному гравцеві відчувати себе справжнім профі.

Нова представниця лінійки ґеймерських клавіатур HyperXHyperX ALLOY RGB — отримала не тільки новий барвистий дизайн, але й виділені кнопки керування мультимедіа, а також підтримку індивідуального налаштування підсвічування клавіш. До крамниць ця клавіатура надійде в третьому кварталі цього року.

Повнокольорове LED-підсвічування отримали й нові модулі памʼяті HyperX Predator DDR4 LED. Саме ексклюзивний дизайн і підсвічування модуля стали головними відмінними рисами новинки, технічні характеристики якої виробник поки що тримає в таємниці, обіцяючи розкрити їх ближче до старту продажів, запланованого на другу половину 2017 року.


Чи не найочікуванішою для фанатів HyperX новинкою стала перша ґеймерська миша бренду — Pulsefire Gaming Mouse. Її, як і всі інші продукти HyperX, зроблено з урахуванням специфічних потреб професійних ґеймерів. Pulsefire побудована на базі ігрового оптичного датчика, що дозволяє вибрати одне з чотирьох значень роздільності (400, 800, 1600 і 3200 dpi). Мишу також обладнано світлодіодною індикацією. У продаж вона надійде вже у квітні.

HyperX — підрозділ Kingston, що займається виключно високопродуктивною технікою. На початку січня він також представив ігрову гарнітуру HyperX Cloud Revolver S.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Ну що сказати, клавіатура дуже стильна.

 • Hedera helix

  Ну гаразд, миші й клавіатурі підсвічування, може, й потрібне. А нащо воно модулю памʼяті?

  • Юра Драгон

   Тому що є корпуси з прозорою боковою панеллю.

 • А миша провідна? Шкода… хоча якщо провід 3 м, то може і норм)