HyperX представив свою першу мишу, нові клавіатуру та DDR4-памʼять

Під час міжнародної виставки електроніки CES 2017, яка проходила у Лас-Вегасі, HyperX представив свою першу ігрову мишу Pulsefire Gaming Mouse, клавіатуру HyperX ALLOY RGB з повнокольоровим підсвічуванням клавіш та оригінальні модулі памʼяті HyperX Predator DDR4 LED, які також отримали повнокольорове світлодіодне підсвічування.

Як зауважив Деніел Келлі (Daniel Kelley), директор з корпоративного маркетинґу HyperX, розширена лінійка ґеймерських аксесуарів забезпечує найвищу продуктивність і комфорт, дозволяючи навіть звичайному гравцеві відчувати себе справжнім профі.

Нова представниця лінійки ґеймерських клавіатур HyperXHyperX ALLOY RGB — отримала не тільки новий барвистий дизайн, але й виділені кнопки керування мультимедіа, а також підтримку індивідуального налаштування підсвічування клавіш. До крамниць ця клавіатура надійде в третьому кварталі цього року.

Повнокольорове LED-підсвічування отримали й нові модулі памʼяті HyperX Predator DDR4 LED. Саме ексклюзивний дизайн і підсвічування модуля стали головними відмінними рисами новинки, технічні характеристики якої виробник поки що тримає в таємниці, обіцяючи розкрити їх ближче до старту продажів, запланованого на другу половину 2017 року.


Чи не найочікуванішою для фанатів HyperX новинкою стала перша ґеймерська миша бренду — Pulsefire Gaming Mouse. Її, як і всі інші продукти HyperX, зроблено з урахуванням специфічних потреб професійних ґеймерів. Pulsefire побудована на базі ігрового оптичного датчика, що дозволяє вибрати одне з чотирьох значень роздільності (400, 800, 1600 і 3200 dpi). Мишу також обладнано світлодіодною індикацією. У продаж вона надійде вже у квітні.

HyperX — підрозділ Kingston, що займається виключно високопродуктивною технікою. На початку січня він також представив ігрову гарнітуру HyperX Cloud Revolver S.

Читайте також

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

HyperX запускає власне талант-шоу

WeGame 3.0 у фактах та фото

У Києві поборються найкращі у світі гравці CS:GO

HyperX став спонсором кібертурніру WEGAME VaultCup

 • Михайло

  Ну що сказати, клавіатура дуже стильна.

 • Hedera helix

  Ну гаразд, миші й клавіатурі підсвічування, може, й потрібне. А нащо воно модулю памʼяті?

  • Юра Драгон

   Тому що є корпуси з прозорою боковою панеллю.

 • А миша провідна? Шкода… хоча якщо провід 3 м, то може і норм)

Популярне