HyperX став спонсором кібертурніру WEGAME VaultCup

Американський бренд ігрових і кіберспортивних аксесуарів HyperX оголошено офіційним спонсором кібертурніру з Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends і DotA 2 під назвою WEGAME VaultCup, що відбудеться 8–9 квітня на арт-заводі «Платформа» у Києві.

На фестивалі WEGAME 3.0 на вас також чекатиме фірмова зона HyperX. Там ви зустрінете у вільному доступі останні продукти бренду, зокрема гарячу новинку — ігрову мишу HyperX Pulsefire. Крім того, на гостей бренд-зони чекатиме безліч ґеймерських розваг і конкурсів, зустріч із блоґером Максом Шелестом, а також можливість отримати флаєр, якщо вам не вистачає спеціальних цін на продукцію HyperX.

Бренд HyperX набув широкої відомості серед ґеймерів завдяки своїм інноваційним аксесуарам, створеним з урахуванням специфічних потреб кіберспортсменів. Наприклад, ігрові гарнітури HyperX офіційно використовують понад 20 професійних команд зі всього світу: Natus Vincere, SK-Gaming, Alliance, Team Liquid та інші.

Щоби взяти участь у турнірі, команди з пʼяти гравців мусять пройти відбір, зареєструвавшись на офіційному сайті заходу. Купити квиток на WEGAME 3.0 можна тут.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →