«Хижак» та “хижаки” від Acer — враження від передпоказу довгоочікуваного фільму

Часом буває так, що неочікувано потрапляєш на фільм, який мало того що не чекав, так ще й не здогадувався про його вихід. І не тому що це артхаус, існування якого відоме тільки для вузької аудиторії, а тому що ти мало слідкуєш за кіноіндустрією у цілому, та ще й фільм далеко не з твого кола зацікавлень. Так у мене склалося з фільмом «Хижак», який уже завтра з’явиться у кінотеатрах України. Проте завдяки старанню фірми Acer, яка запросила нас на зустріч, частиною якої був передпоказ «Хижака», я не пропустив нового фільму відомої серії і сьогодні коротко розповім вам про подію, яку нам довелося відвідати.

Компанія з трьох злісних хижаків та дрібних комариків

Звісно ж, перегляд «Хижака» був десертом у програмі від Acer. Для початку нам запропонували поглянути на злісних хижаків, яких вони розробили самотужки: Predator Helios 500, Predator Triton 700 та Predator X27. Дещо засмутила відсутність на презентації Acer Predator Triton 900, якого показали під час IFA 2018 менше 2 тижнів тому. Отакого звіра з його хитромудрим екраном та незвичним тачпадом справа я би з радістю помацав. Втім, не судилося (поки що). Проте і його молодший брат, Predator Triton 700, справив неабияке враження завдяки поєднанню потужності та легкості.

Старання інженерів Acer особливо помітні під час прямого порівняння Triton 700 з Helios 500, який стояв поряд. Якщо другий складно підняти однією рукою, а від думки про необхідність походити день з таким за спиною з’являються мурашки, то Triton 700 приємно дивує вагою. Посмішку викликає ще й той факт, що у нього Geforce GTX 1080 на борту, тоді як у пухкенького брата 1070. Не можна оминути увагою спірні рішення у дизайні пристрою, як-от змінені місцями клавіатуру та тачпанель, яка помітно виросла у розмірах та набула вигадливої форми. Це рішення впроваджене задля уникнення контакту користувача з верхньою частиною корпусу, адже саме там розміщені «найгарячіші» елементи. Тішить така турбота про споживача, та все ж складно відігнати сумніви щодо зручності користування ноутбуком — для цього потрібно ближче знайомство, ніж загравання на стенді.

Знайомлячись із Helios 500, розумієш, що це не той пристрій, який ти зі задоволенням носитимеш за собою містом. Його можна взяти у тривалу мандрівку, під час якої ти будеш прив’язаний до одного готелю, де й проводитимеш вечори за улюбленими розвагами, та не більше. Навіть переносити його з кімнати до кімнати буде не зручно, адже він потягне за собою чималий зарядний пристрій і швидко стомить ваші коліна, якщо ви побажаєте розмістити його саме там. Та попри це Helios 500 залишає по собі хороші враження. Чудовий 17-дюймовий дисплей із матрицею Full HD IPS та частотою оновлення 144 Hz (також є комплектація з 4К матрицею), потужне залізо та система охолодження, яка, працюючи на межі своїх можливостей, охолодить навіть Вову після невдалого матчу в Dota 2.

До Predator X27 нам добратися не довелось. Я був поглинутий ноутбуками, а Олег старанно робив вигляд, що вони зацікавили і його. Поглянувши на цей пристрій упівока, можу сказати, що картинка плавна, а передача кольорів чудова.

Окрім вищезгаданої техніки, Acer показували брендовану мишку, яка не викликала особливого зацікавлення у нас, та рюкзак. Останній здався мені надто великим, я звик до компактних варіантів, які поміщають 15-дюймовий ноутбук і якісь дрібниці, та Олег запевнив, що такий місткий наплічник обов’язково знайде свою аудиторію.

Хижаки без модифікацій бігають зі швидкістю жінки науковця

Довго розповідати про фільм «Хижак» мені не доведеться. Ми зійшлися на тому, що це хороше розважальне кіно, що більше схоже на комедію, аніж на бойовик. Детальний огляд очікуйте від Олега Кулікова найближчим часом, а я скажу, що вдячний компанії Acer за можливість подивитися цей фільм, бо сам я, напевне, не пішов би у кінотеатр. І дарма, бо стрічка того варта.

Читайте також

В Україні стартують продажі ноутбуків-трансформерів Acer Spin 5

Acer Spin 5

Acer та Red Bull Media House продовжують співпрацю у галузі кіберспорту

Acer Red Bull Media House

Компанія Acer доповнює лінійки ігрових пристроїв Predator і Nitro новою продукцією

Acer

Компанія Acer анонсувала випуск оновлених ноутбуків і моноблоків лінійки Aspire

Acer Aspire Z24

Acer Swift 5 – найлегший у світі 15-дюймовий ноутбук

Acer Swift 5

Компанія Acer представляє шолом змішаної реальності Acer OJO 500 на платформі Windows Mixed Reality

Acer OJO 500

Acer продовжує дивувати своїми новинками

Acer

Acer випускає на волю ігрового монстра — Predator Helios 500

Acer Predator Helios 300 Special Edition

Популярне