Ігроладний трейлер і подробиці ECHO

ECHO — це перша гра данської студії Ultra Ultra. Вона являє собою натхненний науковою фантастикою бойовик від третьої особи з елементами головоломки. За сюжетом головна героїня Ен прокидається після сторіччя стазису посеред Палацу. Монументальна будівля зовсім не збирається бути дружньою та створює Відлуння, копії Ен, що поводяться так само, як і вона. Якщо Ен біжить, Відлуння стають швидшими. Якщо скрадається — непомітними. Якщо стріляє — вони починають відстрілюватися.

Палац «перезавантажується» один раз на декілька хвилин. Нюанс поведінки допельґанґерів полягає в тому, що переймати поведінку білявки вони можуть лише при світлі, а «перезавантаження» Палацу призводять до темряви, під час якої героїня вільна робити будь-які речі, яким вона не хоче навчити двійників.

Вихід гри заплановано на початок 2017 року, серед підтримуваних платформ — ПК і неназвані консолі. Гра використовує рушій Unreal Engine 4.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Приєднуйся до обговорення →
  • Mista B

    ок, героїня якби з волини стріляє, а клони тільки в рукопашку …

    • НикИТОС

      Просто через їхню феноменальну схожість легко сплутати, де хто. :-) На 1:10 героїня стріляє та біжить далі, а Палац запамʼятовує її дії. На 1:40 вже клони починають стрілянину.