Інтерв’ю Dragon’s Games ч. 3 — ігролад Mad Nords

Завершальна частина нашого довгого інтерв’ю Львівської студії Dragon’s Games присвячена їхній пародійно-епічній ролівці Mad Nords. Будьте першими, хто побачить цю веселу забавку задовго до релізу. То які ролівки роблять в Україні?

Над відео працювали: Жека Сенін, Богдан Зіновий, Олекса Мельник.

Інтерв’ю Dragon’s Games ч. 2 — ігролад Tyran


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Oleh Kulikov

  Спершу заднім числом про Tyran.
  ————
  Побоювання справдилися — заповітні три літери R, P та G вчеплені розробниками абсолютно незаслужено. Від фрази Миколи Урсатія “але буде РПГ-режим, де буде приціл і ти будеш повертати мишкою, як в Скайрімі” на моєму чолі з’явився болючий червоний слід у формі долоні.
  Апелювання до RPG, зроблені паном Миколою ще в час анонсу, все одно що якийсь кухар би казав “От у нашій страві є буряк, тому вона неодмінно сподобається всім прихильникам борщу”.
  О.К., в Tyran може бути прокачка, різні школи магії, інвентар тощо, але трясця, це не робить гру ролівкою!
  ————–
  Не брехатиму, мені цікаво подивитися, якою буде гра при виході, та й зіграти в неї також, але давайте називати речі своїми іменами.

  • Nick Urs

   Неможливо критикувати те чого ви не бачили і тут я згоден повністю. Борщ чи не борщ це на разі пусті слова які мало мають адекватної оцінки, але вірю що після того як пограєте в стабільний білд – зможете зробити точніші висновки. РПГ складову з проходженням квестів і т.п. ми не показали на відео. Гра вже пройшла грінлайт і скоро можна буде пограти тестову версію гри.

 • Oleh Kulikov

  Про Mad Nords.
  —————
  1. Якубович справляє винятково позитивне враження людини, яка знає, що робить.
  2. Сама гра претендує на кошерність, що тішить.
  3. Назви класів інтригують. Хочеться побачити це в дії. І сподіваюся, реалізація буде дійсно нетривіальною, а не просто рескіном звичних класів.
  4. Фактично всі інші причіпки можна списати на ранню стадію розробки. Тому слід чекати оновлень.