Iron Harvest покаже вам альтернативний світ 1920-х

Iron-Harvest-Logo

Студія KING Art Games і польський художник Якуб Ружальский анонсували стратегію в реальному часі Iron Harvest. Список запланованих платформ класичний: ПК під управлінням Windows, PlayStation 4 та Xbox One. Події гри відбуватимуться у всесвіті 1920+, вигаданому Якубом, де людство, захопившись технологіями, двигунами та залізом, винайшло потужні крокуючі машини. У «Залізному врожаї» колишня могутня зброя стане частиною повсякденного життя.

Під час першої оранки поля після Першої світової війни фермери знайшли в землі безліч снарядів, колючий дріт, зброю, осколки і кулі. Вони назвали це Залізним урожаєм.

Головними державами на мапі всесвіту 1920+ є Саксонська імперія, Республіка Поланія та Русвєт.

Перша являє собою найвпливовішу державу Європи з могутньою індустрією, розвиненими містами, сучасними фабриками та сильною армією, але після капітуляції в Першій світовій війні імперію охопили погані настрої, що спонукають місцеві еліти ненавидіти мирну політику свого імператора.

Республіка Поланія втілює образ Польщі, яка в цьому вигаданому всесвіті є аграрною державою, що змагається за свої статус і територію із Саксонською імперією та Русвєтом, що окупував частину країни.

Русвєт — це велика й могутня країна, що вийшла з виснажливої війни. Народ розчарований, і влада царя Ніколая слабшає. Загадковий Григорій Распутін стає все потужнішим, а в повітрі повисає запах революції.

«Ми любимо ігри на кшталт Company of Heroes або Men at War і бажаємо поєднати схожий ігролад із фантастичним світом, створеним Якубом, — розповідає керівник проекту Ян Тейсен. — Ви керуватимете персонажами-героями, роботами та солдатами в епічних битвах на відкритих мапах типу „пісочниця“. Механіки укриття та динамічне руйнування гратимуть першу скрипку в бою».

Вихід гри заплановано на 2018 рік.

Читайте також

Burnout Paradise Remastered не пройде повз ПК

Burnout Paradise

Total War: Rome 2 продовжує обростати доповненнями, не зважаючи на вік

Total War: Rome 2

У Onrush нарешті з’явився ігроладний трейлер

Onrush

Чутки: Diablo III та Fortnite для Nintendo Switch — уже заплановані

Fortnite: Battle Royale

Burnout Paradise вийде на консолях чинного покоління

Burnout Paradise

Елементи платформінгу та вигадлива бойова система в новому тизері Biomutant

Biomutant

Заробіть гроші, граючи! І ні, ми не про онлайн-казино

MonteCrypto: The Bitcoin Enigma

Впишіть своє ім’я в історію Sea of Thieves! Буквально

Sea of Thieves

Популярне