Killers and Thieves — новий проект творця The Banner Saga

C_WAi_kaLE5J.878x0.Z-Z96KYq

Творчий керівник минулорічної ролівки The Banner Saga — Алекс Томас, анонсував нову гру під назвою Killers and Thieves. Новий проект створюєються новосформованою командою Candle & Key, на чолі якої пан Алекс. Ті, хто чекає The Banner Saga 2, не хвилюйтесь — розробка гри іде за планом.

У Killers and Thieves гравцю належить взяти на себе роль керівника гільдії злочинців. Очоливши підпільну організацію, можна буде наймати злодіїв різного типу, які, до речі, генеруватимуться випадково. Присутній також розвиток персонажів. До прикладу, беручи у свою команду пройдисвіта, з часом його можна розвинути до рівня холоднокровного вбивці або непомітного крадія. Кожен з героїв матиме унікальні зовнішність на набір навичок і здібностей.

Місця, в яких ми плануватимемо злочини, так само генеруватимуться випадково. Процес керування відбуватиметься у реальному часі. Відтак, якщо якийсь із ваших підопічних потрапить у халепу, його можуть посадити до в’язниці. А у випадку смерті ви його втратите назавжди. Що цікаво, гравець не тільки керуватиме командою, але й сам спробує себе у ролі грабіжника.

Окрім заробляння грошей шляхом все нових і нових злочинів, у Killers and Thieves доведеться змагатися з конкуруючими бандами.

Розробники обіцяють повноцінну сюжетну кампанію, а крім неї ще й купу випадкових завдань.

detail (1)

Реліз гри запланований на 2016-тий рік, ексклюзивно для PC.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • srakamotyka

    А це справді цікаво. Уже кортить побавитися.