Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks продовжує розширюватися і до понад 550 моделей бронетехніки долучилися італійські машини. Італія — одинадцята ігрова нація у World of Tanks та перша додана після виходу масштабного оновлення 1.0, ставши таким чином першим дебютом за півтора року. Представляє їх справжній боєць та лідер — Джанлуіджі Буффон, легендарний голкіпер та чемпіон світу з футболу.

«Життя — гра, що щодня кидає вам виклик. Упоратися допомагають ті, хто з тобою у одній команді. Якщо ти готовий до нових перемог — приєднуйся до World of Tanks!» — каже відомий голкіпер.

Гілка танків Італії складається з 11 машин, серед них: 5 компактних та мобільних легких танків I-IV рівнів, 3 середні танки V-VII рівнів та ще 3 середні танки VIII-X рівня, що були породженнями перспективних проектів 1940-1960-х років.

Найцікавіша особливість італійських танків — унікальна механіка підзарядки. Доступ до неї отримують ті, хто просунеться уверх по гілці до VIII-X рівнів. Підзарядка дозволяє відкрити вогонь, не чекаючи повного заповнення барабану заряджання. Вона дає гравцю вибір між розміреним обстрілом противника та швидкісною стрільбою, що швидко спустошує барабан. Під командуванням умілого «танкіста», який грамотно використовує укриття, італійські танки, з механікою підзаряджання,  надзвичайно ефективні у бою на короткій та середній дистанціях. Дізнатись більше про танки Італії ви можете за посиланням.

Читайте також

Легендарні американські бомбардувальники стають на крило у World of Warplanes

World of Warplanes

Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Pagan Online

Бліц-огляд геловінського івенту в World of Tanks

World of Tanks: Темний фронт

Штучний інтелект веде сили зла на World of Tanks

World of Tanks

Wargaming Mobile Gods & Glory — Інтерв’ю з Артемом Пермяковим

Wargaming Mobile Gods & Glory — Інтерв'ю з Артемом Пермяковим

На цих вихідних пройде найбільший любительський захід, присвячений World of Tanks

World of Tanks

Wargaming відкриває студію у Великій Британії

Wargaming

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Популярне