Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks продовжує розширюватися і до понад 550 моделей бронетехніки долучилися італійські машини. Італія — одинадцята ігрова нація у World of Tanks та перша додана після виходу масштабного оновлення 1.0, ставши таким чином першим дебютом за півтора року. Представляє їх справжній боєць та лідер — Джанлуіджі Буффон, легендарний голкіпер та чемпіон світу з футболу.

«Життя — гра, що щодня кидає вам виклик. Упоратися допомагають ті, хто з тобою у одній команді. Якщо ти готовий до нових перемог — приєднуйся до World of Tanks!» — каже відомий голкіпер.

Гілка танків Італії складається з 11 машин, серед них: 5 компактних та мобільних легких танків I-IV рівнів, 3 середні танки V-VII рівнів та ще 3 середні танки VIII-X рівня, що були породженнями перспективних проектів 1940-1960-х років.

Найцікавіша особливість італійських танків — унікальна механіка підзарядки. Доступ до неї отримують ті, хто просунеться уверх по гілці до VIII-X рівнів. Підзарядка дозволяє відкрити вогонь, не чекаючи повного заповнення барабану заряджання. Вона дає гравцю вибір між розміреним обстрілом противника та швидкісною стрільбою, що швидко спустошує барабан. Під командуванням умілого «танкіста», який грамотно використовує укриття, італійські танки, з механікою підзаряджання,  надзвичайно ефективні у бою на короткій та середній дистанціях. Дізнатись більше про танки Італії ви можете за посиланням.

Читайте також

Wargaming відкриває студію у Великій Британії

Wargaming

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Wargaming змінює формат танкового кіберспорту

World of Tanks

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

World of Tanks зустрічає новорічні свята на всіх платформах

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів