Комп’ютерні ігри не стануть частиною олімпійської програми найближчим часом

Члени міжнародного олімпійського комітету взяли участь у «Esports Forum». Серед інших обговорювалося і питання включення кіберспортивних дисциплін до олімпійської програми.

Усі крапки розставив Томас Бак, президент Міжнародного Олімпійського Комітету, у своєму інтерв’ю для Associated Press. Він не зацікавлений у тому, щоб відеоігри стали частиною олімпійських ігор доти, поки не відбудеться деяких змін.

Ми не можемо мати в олімпійській програмі ігри, що пропагандують насильство або дискримінацію. Так звані «ігри-вбивці». З нашої точки зору, вони не відповідають олімпійським цінностям. — Томас Бак

Тут можна заперечити, що мов серед олімпійських дисциплін і без того вистачає видів спорту, що передбачають насильство: бокс, дзюдо, хоккей тощо. Однак голова МОК одразу пояснив свої слова:

Звичайно, кожен бойовий спорт це реальне зіткнення реальних людей. Але спорт — це цивілізований прояв емоцій. А комп’ютерні ігри, де мова йде про вбивство заради вбивства, не можуть відповідати олімпійським цінностям — Томас Бак

Така відповідь, теоретично, дозволяє Hearthstone або Rocket League все ж потрапити до програми олімпійських ігор. Але, без Overwatch, League of Legends та Dota 2, олімпійський кіберспорт залишиться без найпопулярніших представників.

Результатом цього форуму стало створення Esports Liaison Group, до якої увійшли Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) та Всесвітня Асоціація Міжнародних Спортивних Федерацій (Global Association of International Sports Federations)

Ми продовжуватимемо спілкування та взаємодію між Олімпійським Рухом та представниками ігрової індустрії та кіберспорту — заява з Esports Forum

Читайте також

Штучний інтелект веде сили зла на World of Tanks

World of Tanks

Чутки: На Reddit злили сюжет трейлеру Месників 4

Avengers

Повний крос-плей у Rocket League з’явиться наступного року

Rocket League

Зима уже близько, а UniCon&Game Expo ще ближче!

UniCon&Game Expo

Актори серіалу The Witcher від Netflix: хто вони?

The Witcher від Netflix | Фан-арт. Автор: BossLogic

Razer анонсує новий ігровий смартфон — Razer Phone 2

Razer Phone 2

10 цікавих речей у Fallout 76

Fallout 76

Працівники Valve розмістили мем з дядьком Ґейбом на стіні власного офісу

Популярне