Компанія AOC стала офіційним партнером студії 20th Century Fox

b9eae0a4-7ba9-451e-aa7b-2af4712f1a3a

Через двадцять років після виходу оригінальної частини на великі екрани виходить довгоочікуване продовження легендарного фільму “День незалежності” з підзаголовком “Відродження”. Акторський склад сиквелу багато в чому співпадає з оригінальною версією, але молоді зірки також змогли прийняти участь у зйомках нової частини. AOC уклала угоду зі студією 20th Century Fox та стала офіційним партнером блокбастеру: у кадрах фільму з’являються монітори AOC. Крім того, партнери компанії отримали доступ до ексклюзивних промо-матеріалів фільму «День незалежності: Відродження».

Співробітництво зі студією 20th Century Fox не обмежується появою дисплеїв АОС у сиквелі. Роздрібні партнери виробника отримають можливість використовувати онлайн- та офлайн-матеріали із кадрами фільму у промо-кампаніях. Деякі ілюстрації стануть фоном для зображення моніторів AOC або замінять собою заставку на екрані. До переліку маркетингових матеріалів також увійшли інтернет-банери, варіанти оформлення підписів для електронних листів та універсальні ролл-апи для торгових точок. Як результат, і AOC, і творці фільму зможуть охопити максимальну кількість аудиторії.

Це далеко не перший досвід співпраці АОС та 20th Century Fox. Компанії не раз об’єднувались для співпраці над популярними фільмами, включаючи торішній хіт “Марсіянин”, блокбастер “Планета мавп: Революція”, фантастичний трилер “Росомаха. Безсмертний” та мультфільм “Льодовиковий період 4”. Великий вибір промо матеріалів для цих проектів допоміг одночасно збільшити пізнаваність бренду АОС та привернути більше уваги до фільмів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →