Konami розповіла більше про Metal Gear Survive

Два дні тому японське видавництво Konami анонсувало виживастик Metal Gear Survive. Кооперативна забавка для чотирьох гравців, дія якої розгортатиметься після подій Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, викликала обурення з боку фанатів Metal Gear Solid через слабку повʼязаність із основною серією та відхилення від канонів. Бренд-менеджер Konami Річард Джонс спробував пояснити, про що ця гра, і що ховається за трейлером з Gamescom.

«Коли ваш солдат прокидається, перед ним постає пустеля», — розповідає Джон, пояснюючи, що червоточина поглинула частину солдатів з Головної бази та перенесла їх у інший вимір. Снейк і Міллер, звісно ж, віддали перевагу сюжетові Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, звідки тепер разом регочуть над невдахами-протаґоністами Metal Gear Survive. «Дуже ворожий, геть незатишний іншопланетний пейзаж усіяно уламками, що просочилися крізь кротовину. І саме тут команда вступає у гру. Ти не один: є інші люди, і для того, щоб вижити, потрібно працювати в команді».

«Кооператив — це тільки одна з ігрових механік. Безумовно, Metal Gear славиться своєю стелс-складовою», — явно сідає на свого коника Джон. «Я знаю, що під час перегляду трейлеру гра здається сповненою дії, але стелс буде. Дуже цікаво буде спостерігати за тим, як співіснують скрадання і кооператив».

На питання про надприродних істот, яких показано в трейлері, Джонс заявив, що ця «масова біологічна загроза» — тільки попередження перед справжнім хаосом, подолати який допоможе лише «нова альтернативна зброя».

«Це побічна історія, якщо хочете, спін-офф, події якого відбуваються в альтернативному всесвіті. Ми збираємося обʼєднати в його межах все, що стосується виживання».


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →