Конференція Games Gathering подвоює потужність!

Games Gathering 2017

Games Gathering 2017 — найбільша конференція розробників ігор в Україні, яка відбудеться 9-10 грудня в Києві, у “Міжнародному Виставковому Центрі”. Цього року Games Gathering набуває неймовірного масштабу! Число лекцій зросло вдвічі — тепер їх більше 70. У два рази більше інді-команд отримають шанс знайти інвесторів чи партнерів. І головний бонус події — вас чекають дві вечірки замість однієї!

Протягом 2-х днів конференції лектори з провідних українських і зарубіжних компаній прочитають більше 70-ти лекцій з головних напрямків гейм-індустрії: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, маркетинг, VFX, VR, QA та інші. Всі лектори мають значний досвід в сфері розробки ігор і брали участь у створенні успішних проектів в таких компаніях як Wargaming, CD Project RED, Crytek, Zeo Alliance, Ubisoft, Epic Games, Unity, 4A Games, King, Plarium, Red Beat, Playrix, iLogos, Murka, etc.

У порівнянні з минулим роком, число учасників Indie Blast збільшилось вдвічі, що свідчить про зростаючий інтерес до створення ігор серед ентузіастів. В цьому році на заході буде представлено понад 50 команд інді-розробників, які продемонструють свої ігри всім бажаючим, а також зможуть знайти потенційного видавця. Компанія Epic надасть 10 брендованих стендів для учасників, які роблять свій проект на рушії Unreal Engine 4. Крім цього, всі проекти візьмуть участь в конкурсах, а переможці отримають призи від наших партнерів та спонсорів.

Games Gathering

Не обійдеться і без віртуальної реальності. Напрямок, який так швидко розвивається, знаходить застосування у всіх сферах нашого життя — ігри не виняток. У нас ви зможете зануритися в світи, які створили наші партнери та отримати з перших рук інформацію про нові розробки.

Унікальна особливість конференції — 6 ґейм-батлів, які були високо оцінені відвідувачами Games Gathering 2016. Ґейм-батли — це 3-х годинні змагання з ґейм-дизайну і арту, де учасники приймають власні рішення щодо окреслених задач. Кожен батл веде професіонал своєї галузі. Переможці змагання отримають цінні призи. Крім того, художники зможуть спробувати власні сили в демо-зоні компанії Novella, офіційного дистриб’ютора компанії Wacom.

Ми очікуємо, що близько 1200 осіб з більш ніж 160 українських та зарубіжних компаній по розробці ігор візьмуть участь в Games Gathering 2017.

Щорічна вечірка українських розробників, яка за традицією відбувається в Києві, вас чекає знову вже 9-го грудня. Неформальна зустріч — це чудова нагода поспілкуватися зі старими друзями, завести нові знайомства та зміцнити ділові стосунки. Крім цього, компанія Epic планує також проведення секретної вечірки 8-го грудня, за день до старту конференції.

Games Gathering 2017 — це реальна можливість отримати цінну інформацію про тренди індустрії, розширити свої професійні навички та отримати новий імпульс для розвитку в улюбленій справі.

Читайте також

Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

До подорожчання квитків на Games Gathering 2018 залишилося мало часу

Games Gathering

Games Gathering повернеться до Києва у грудні, цього разу ще епічнішим

Інтерв’ю з творцем ігрового контролера Tornado

Інтерв’ю з творцем незвичного ігрового контролера Tornado

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Інтерв’ю з організатором Games Gathering

Інтерв’ю з організатором Games Gathering

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Враження від Games Gathering 2017

Games Gethering 2017

Популярне