Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

The Wild Eight — іграшка, що розповідає про вісімку опинившихся в Алясці внаслідок авіакатастрофи людей. Забавка пропонує гравцеві процедурно згенерований світ, кооперативний режим та агресивне навколишнє середовище.

Серед персонажів гри є як чоловіки, так і жінки, і стать — далеко не всі відмінності героїв іграшки: кожен з них також має власний набір навичок, які, звісно, можна розвивати.

8 points, розробник гри, обіцяє зробити все за законами жанру. Наприклад, якщо ваш персонаж піде полювати, але забуде наколоти дрова і засне, на нього чекає вірна смерть. У випадку нестачі їжі «не все так страшно»: можна нагодувати себе пацюками, але без ліків недовго і померти від отруєння.

Гра має і однокористувацький режим, але повністю розкривається тільки у взаємодії з іншими гравцями. Тоді навіть у разі загибелі друг зможе врятувати вас за допомогою дефібрилятора (який, до речі, досить важко знайти). Але стережіться психів у своїй команді, інакше і дефібрилятор не врятує.

Усього розробникам потрібно 50 000 доларів, аби доробити та видати гру. На цю мить вже зібрано близько $17 500. Сторінка кампанії на Kickstarter доступна ось тут.

Гра повинна вийти у грудні 2016. Команда 8 points обіцяє задовольнити прихільників Windows, Linux, Mac, Xbox One та PlayStation 4, але реліз версій для двох останніх платформ відбудеться дещо пізніше за грудень та, ймовірно, потребуватиме ще грошей.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →