Коротесенько. Dota 2

Про неї, напевно, знає все ігрове товариство: мільйони гравців з усього світу, унікальний, неперевершений ігролад, безліч тактик. Та чи дійсно це так?

"Хто шукає той знайде"- Сюжет можна порівняти з Mortal Kombat, взагалі є ,але головне бійки.

„Хто шукає, той знайде“ — сюжет, як у Mortal Kombat — він є, але головне — бійки.

"Ложка дьогтю"-Зображення застаріле,в дечому нагадує ворктафт сразка 2003,хоча доволі симпатичне і за грою незважаєш на нього.

„Ложка дьогтю“ — зображення застаріле, в дечому нагадує Warcraft зразка 2003 року, хоча доволі симпатичне і за грою не зважаєш на нього.

"На будь-який смак"Гра має багацько режимів тому завжди може запропонувати щось нове.

„На будь-який смак“ — гра має багацько режимів, тому завжди може запропонувати щось нове.

"Донат,ні не чув"-За мамині грошики ви зможете зробити з героя (яких більше сотні) лялечку але не більше.Ідеальний баланс, що і роби її кіберспортивною дисципліною.

„Донат? Ні, не чув“ — за мамині грошики ви зможете зробити з героя (яких більше сотні) лялечку, але не більше.Ідеальний баланс і робить її кіберспортивною дисципліною.

P. S. Навколо DOTA 2 сформувалося безліч забобонів і упереджень, через які я й сам „боявся“ її, але єдине, що мене засмутило, крім вище написаного, — це самі люди, які в неї грають, дітей 7-40 років хлібом не годуй — дай влаштувати  галас щодо чиєїсь мамці.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Тарас Паславський

  Друга картинка, “pразка” ?

 • Vadim Filatov

  Игра замечательная, но комьюнити в ней на уровне младенцев( не считая спортивной “илиты” естественно), сам имею больше 1500+ наигранных часов, и считаю что если верно направить команду (которая в 90% случаев не понимает что происходит в игре) то половина победы уже в кармане)

  • Grub

   3700 годин, 4300 рейтинг,і тільки європа, мамо-мачо, не бачив вже дуже давно, і дуже рідко попадаються такі люди які не знають що робиться

   • Dmutro Shumanskuy

    на рейтингу близько 5000+-200 дуже часто трапляються люди,які не знають що робиться і навіщо вони взагалі запустили ту гру

 • Guest

  blizzboy detected