Коротесенько. Prime World

Автор: Андрій Яковенко

В ідеальному світі усі ігри були б чудовими, але тоді б не було ігрових журналістів, які б розповідали у що гратися, а у що — ні. Тож доки ми є, а наш світ не став ідеальним, ось вам кілька слів про Prime World, яку часто чогось плутають з доткою.

14083826361396477671_primeworld8
„Мечем проти магії“ — одвічна бородьба технологій і магії.
primeworld_castle_001
„Усіма кольорами веселки“ — усе неймовірно гарно, яскраво, багато різних красивих анімаційних дрібничок.
1396477748_primeworld5
„Не така, як усі“ — ця БаМБА може похизуватися 5 режимами гри — від мисливста на яйце дракона, до зомбі-апокаліпсису, ще й ПвЕ маємо.
326498
„Чесний f2p“ — донат не впливає на сам бій, він лиш прискорює розвиток, до того ж гравців часто балують подарунками і премами на 1-4 дні, що дуже круто.

P. S. Гра пропонує дещо небачене — систему талантів — це щось на кшталт броні з 36 елементів, можна, наприклад, напхати ДД багато ХП або зробити танка-демеджера, ну, ви зрозуміли.

Моя оцінка: 90\100

Останні статті

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня

Враження від Casual Connect Kyiv 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Casual Connect Kyiv 2017

Чи потрібен світу молодий Бонд?

Автор: Володимир Вітовський

Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service (2014)

Нові локалізації від STS UA. Випуск 3

Автор: STS UA

Приховані ігрові механіки

Автор: Олег Куліков

Half-Life

П’ять елементів Люка Бессона

Автор: Володимир Вітовський

 • Як вам?

  • Hoyt Ridge

   великі пальці поламані, інші відрізані

  • GCKUAN [UA]

   )))

 • POROSUS

  Повірте, ця гра не варта того часу який я на неї витратив(цілий рік). Моя оцінка 34/100. По-перше: там всього 40 різних героїв, для порівняння Dota 2-108, League of Legends-121 , а випуск нового це подія року, по-друге: всі герої мають різну вартість і щоб придбати найдорожчого треба грати десь рік(а може й більше), або за реальні грошики(сила героїв майже однакова), по-третє: все оце будування та збирання ресурсів тільки дратує та забирає час. Гарний графічний стиль та єдина цікава річ, яка є в цій грі – це система талантів от і все. Як на мене, то це звичайнісінька MOBA-гра, яка прикидається чимось більшим. Рекомендую подумати двічі, перш ніж починати грати в неї.

  • Чого ж ти грав у неї аж рік?

   • POROSUS

    Сподівався, що розробники наберуть темп і понуть активно розвивати гру, адже ідейно вона мені дуже сподобалась.

    • Зараз іде по ній чемпіонат ,може й не ІТ4 але він є.Час за який можна купити останнього героя не рік можна й за місяць (залежить від скіла).Доречі в новій обнові додадуть васальну систему кланів і кланові війни.Щодо героїв -не знаю як вам ,а коли є ціль мені грати цікавіше, говорячи мовою прайму, якби Акшар був на 1 рівні він не був би таким “крутим”.
     PS.На самих очикуваннях рік не житимеш тому схоже щось таки в ній зачіпає. .

 • Roman

  ДОНАТ чесний , ага )) особливо щодо купівлі героїв , я починав грати ще з часу бета тесту коли все жахливо лагало і вибивало , і грав час від часу зі знайомим , так порівняно з тим якою вона була стала краща оцінка 90 із 100 , явно завищена на мій погляд, система підбору гравці на раніх левелах різниця в скілах коли ти 5 а проти тебе 23 і щей з фіолетовими талантами це недуже як круто так і чесно , таланти це дещо нове але на нове слово в МОБА нетягне , просто це фішка цієї гри от і все, ну кольори просто інші , 5 режимів тут погоджуюсь зараз багато моба стараються розширити кількість режимів тут вони нічогенькі . Взагальному десь 3 /10

  • Як на мене це стимулює,і якщо поставлять наприклад +- 5 левлів в бій кидатиме йой як довго.Деречі апнули кузнюсад і тепер “рудуки” у всіх малюків.Тай скіл вирішує а не фіол таланти.І щей є захист від “фул паті”.Як на мене все збалансовано.

 • Андрій Яремко

  Я, як “досвідчений” гравець жанру МОВА(грав Leage of Legends, DOTA, Prime World), скажу те саме що мої попередники: ВОНА ТОГО НЕ ВАРТА!!!! 3/10 це максимум для неї. В ній звісно є декілька чудових сторін як економічна частина і ті 4 режими, але стандартний режим PvP це ЖАХ, і в цьому винна якраз ця ж система талантів. По-перше, під час бою ти не здатен підлаштуватись під ситуацію бо таланти ставляться перед пошуком матчу. По-друге, навіть якщо ти дуже скіловий гравець в жанрі МОВА а проти тебе попаде криворуке дно, але з більшим рівнем і крутішими талантами, то як би ти не намагався щось зробити, у тебе нічого не вийде, чим довше гра триватиме, тим більше ти розумітимеш ідіотизм цієї системи.Виграє той у кого кращі таланти, тобто рівень. Мала кількість героїв, а на останнього без донату дууууууже довго збирати. На захист гри можу сказати що вона красива і з цікавою стилістикою та ідеями, але ніколи…НІКОЛИ НЕ ГРАЙТЕ PvP!!!!!

  Lege of Legends краще ніж Dota =Р